Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok kevésbé szép emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Járnátok kevésbé szép emberrel ha meg fogna benne valami?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 22:07
1 2 3
 1/23 Kamuuu ***** válasza:
Attól függ neked mi a kevésbé szép:D
2010. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
átlagos
2010. szept. 24. 22:09
 3/23 anonim ***** válasza:
Fantaszkisus lenne, ha nem kamuznál!
2010. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen fogalom, hogy kevésbé szép.

De ha arra gondolsz, hogy olyannal, aki az átlag vélemény szerint kevésbé szép, akkor a válaszom igen.

Ha szerelmes vagyok belé, úgyis szépnek látom, és nem érdekel a többiek véleménye.

2010. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
A szépség szubjektív, szal erre nem lehet válaszolni.
2010. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Kamuuu ***** válasza:
Hát nem tudom nekem valamennyire azért a külső is fontos szóval a válasz asszem nem:D azért ne legyen modell de ne is legyen kevésbé szép:D
2010. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen,csak nagyon csúnyával nem.Kövezettek meg de tényleg nem.Átlagos sráccal simán,előző barátom se a szépsége miatt fogott meg. :)
2010. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kamuuu ***** válasza:
Utánam lévő és te szép vagy?
2010. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy a jó tulajdonságook képesek elfedni a rossz kinézetet. Mondjuk ez fordítva is igaz.
2010. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Holdtündér ***** válasza:

Én a jelenlegi páromat sosem tartottam az esetemnek. Aztán közelebbről megismertem és azóta nagy a szerelem. :)

A kérdésedre tehát egy óriási IGEN a válaszom. :)

2010. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!