Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj, ha egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha egyszerre több fiúval találkozgatok?

Figyelt kérdés
Van egy akivel már 3-szor randiztunk és elég jól alakulnak a dolgok, de azért még nem komoly. Van egy amelyikkel csak neten beszélgetünk, de ő is találkozni akar. Plusz van egy harmadik, akivel nyáron ismerkedtem meg a munkahelyen (diákmunka), és azon kívül még nem találkoztunk, de mindig mondogatja, hogy majd el akar hívni valamerre. Szerintetek baj, ha elmegyek velük is?
2014. szept. 9. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan leszarom, hogy hány fiúval találkozol.
2014. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de én azért megmondanám a srácoknak, csak hogy tudják, mi van.
2014. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amég nem én vagyok az egyik fiú addig engem nem érdekel.

Ha neked nem baj akkor nem baj.

2014. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Deeehogy iss!! Csak bátran! Ilyen világot élünk,nem kell ezt szégyelni.. Le is feküdhetsz többel is, a fő,hogy te érezd jól amad,és nehogy igazat mondj valakinek !
2014. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézz magadba

Teged nem zavarna ha az a fiú akivel alakul csinalna ugyanezt?

2014. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

tedd fel magadnak ezt a kérdést megint

aztán ha feltetted, tedd fel megint

és ha ezután sem esik le semmi, akkor nem, nem baj, tök normális

2014. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna ilyet csinálni. Igenis baj, csak olyannal randizz, akivel később akár kapcsolatot is szeretnél. A többiekkel maximum mint baráttal találkozzál!
2014. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
hívd el mind a hármat és csapjatok 1 gang banget :)
2014. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel mind randiként gondolnak a dologra, így nem a legszerencsésebb. Gondolj bele a fordított szituba. Adott egy srác, vonzódsz hozzá, randizgattok, de kiderül, hogy talonban tart még két lányt. Vagy téged, ha velük nem jön össze... Nem esik túl jól az embernek.


Szerintem randizz azzal, amelyik a leginkább vonz,érdekel. A másik kettőnek mond meg, hogy most valaki más után érdeklődsz, érteni fogják.

2014. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!