Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem ennek a srácnak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismerkedtünk meg egy házibuliban, akkor egész este egymással beszélgettünk, úgy látszott tetszem neki. Aztán ő keresett meg és írt rám facen, hogy találkozzunk. Találkoztunk, és szerintem jól is éreztük magunkat, jól elvoltunk, de ennyi, nem ért hozzám, nem csókolt meg. Azt még akkor megbeszéltük, hogy pár hétig egyikünknek sem lesz már alkalmas, ezért nem is beszéltünk meg új találkozót. Ez után 2 hétig semmi, végül megint ő írt rám, azóta "írogatunk" egymásnak(ez napi 1-2 üzenetet jelent, mivel szint soha nem vagyunk egyszerre chaten) de nem hívott el újra sehova. Szerintetek lesz még ebből valami? 19l, 20f

2014. szept. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd, akkor már lépett volna, hacsak nem túl félénk..
2014. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak azt nem értem, hogy akkor minek írt rám megint.
2014. szept. 3. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Mért nem tőle kérdezed meg. Persze ne így, hogy 'tetszem neked?' mert ez elég ovis, de mondjuk te is feldobhatnál egy 'jól éreztem magam a múltkor, nem ismételjük meg?' szerű üzenetet. Ha elmegy veled akk valszeg tetszel neki, ha hárít és mindig kifogásokat talál akk meg nem. Lehet a csávó félénk, de te is az vagy, ha ennyit nem mersz lépni. Meg a f**ért kellet akkor lovaskocsik elé vetni magatokat a 20-as években a nagy egyenlőségért, ha mindig a pasira vártok, hogy lépjen, ez a 21. század, nyugodtan kezdeményezz. Én személy szerint elég töketlennek tartom azokat a pasikat akik gyávák, de lehet csak nyitni nem mer és ha adsz neki egy lökést akkor előveszi a tökeit. Hajrá!
2014. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!