Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy tetszem a srácnak?

Figyelt kérdés

Már régebb óta ismerem a fiút, de csak nemrég kezdtünk el egy társaságba járni. Azóta egy buliban csókolóztunk, de semmi több nem történt. Keresett is magától, és ha összefutunk szórakozóhelyen tök jól elbeszélgetünk, van közös témánk, megy a poénkodás is. Olvastam már több helyen, hogy nem gáz ha a lány kezdeményez, de ez nekem furcsa lenne.

Tetszem neki, de szégyenlős vagy csak szimplán nem jövök be neki eléggé?


2012. aug. 15. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Félénk
2012. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beéred egy töketlennel, akkor nyomulj rá. De szerintem jobban jársz, ha keresel egy férfit.
2012. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a kezdeményezés mindig nehéz ügy.

De kezdjük ott, hogy ha csókolóztatok, majd utána keresett is, akkor egész biztos, hogy tetszel neki. Legfeljebb nem veszi a dolgot egyelőre túl komolyan.

Én mindig, minden barátnőmnek azt szoktam javasolni, hogy bátran kezdeményezzen, keresse a srácot...stb. De amikor én kerülök hasonló helyzetbe, szinte sosem teszem meg...mert valahogy úgy gondolom, hogy ha bejövök a srácnak, tetszem neki, és akar tőlem valamit..akkor keresni fog. Éppen ezért várok...és lehet pont ilyenkor szalasztom el a lehetőséget, de valahogy az, hogy én keresgetem..bennem mindig azt az érzést kelti, hogy most biztosan azt gondolja a srác, hogy oda meg vissza vagyok érte. És ugyebár ezt nem akarom.

De ellenpélda is akad.

Volt egy srác, egy suliba jártunk, aztán valahogy egy iskolai ünnepen együtt "szerepeltünk". Láttam, hogy nagyon figyel engem...stb.

De nem keresett meg...majd rá pár hétre én kerestem meg őt. Ahogy elkezdtünk beszélgetni, pár alkalom után kiderült, hogy már több mint 1 éve (!) tetszem neki...de nem mert lépni. Még csak nem is keresett!

Szóval, az én javaslatom az, hogy az abszolut belefér, hogy 1-2x keresd...és majd abból letudod szűrni, hogy akar-e valamit!

2012. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!