Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem a srácnak, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a srácnak, vagy csak kedves volt?

Figyelt kérdés

Vagyok én és a barátnőm. A barátnőm oda van a fiúért, én is helyesnek tartom de nekem van barátom. Tudja a srác hogy a barátnőmnek tetszik, azt mondta hogy neki is tetszik a barátnőm, de mégis velem kezdett el beszélgetni őhozzá nem is szólt. Egymás mellett álltunk a barátnőmmel, és engem szólított meg hogy "Szia hogy vagy régen beszéltünk, hova mész nyaralni, hogy vagy? milyen az új munkád?" stb. barátnőmnek meg semmi, minth aot sem lett volna.


Most ez mi volt? Én tetszem neki?


2013. aug. 6. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a barátnőd,mivel vele nem kommunikál.
2013. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ez a fura hogy egyik alkalommal meg oké hogy nem szólt hozzá, de nagyon mosolygott rá, és akkor meg engem nem vett figyelembe.

Most meg fordítva.

2013. aug. 6. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy mégse tetszik neki a barátnőd vagy nem merte megszólítani

nem biztos hogy te tetszel neki

2013. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább kedvesen felhasznált téged..mint a gyalogságot szokás a háborúban! :-) Én is mindig így csináltam..aki tetszett ahhoz nem szóltam azzal hűvös voltam és rideg aki meg nem tetszett azzal közvetlen és kedves...különben ebben van taktika is bőven :-) Nekem eddig bevált mindig!


30/F (szóval sajna ne bízd el magad...)

2013. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!