Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a srácnak?

Figyelt kérdés
Elég hosszú történet,de ha valaki hajlandó lenne privát üzenetben meghallgatni,az írjon. :)
2012. ápr. 6. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én leírás nélkül is megmondom, hogy tetszel neki... de azért küld el :D
2012. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én meghallgatlak szivesen!:)
2012. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért? :D
2012. ápr. 6. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak furcsa szerelemre utaló sztorik az egyik barátomról:)
2012. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is meghallgatnám :)vagyis inkább elolvasnám.. xD :D
2012. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

miért nem írod be ide és aki akarja az elolvassa, aki nem az meg nem.

de engem is érdekelne.

2012. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem kíváncsivá tettél,küldheted
2012. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor kezdem is.

Szóval van egy fiú,aki az osztálytársam,és nagyon nagyon tetszik,szerintem kezdek belé esni. Nem tudom,ő hogyan viszonyul hozzám. A testbeszéde alapján talán van némi esélyem. Néha elpirul,ha beszélünk,kicsit zavarban van,izeg mozog,kerüli a szemkontaktust,de azért van,hogy mélyen a szemembe néz,kedvesen néz,szóval aranyos nagyon.

Mostanában elkezdtünk többet beszélgetni,haveribb lett a viszonyunk. Élőben is beszélünk,meg chaten is ráírok néha,pl. szünetekben. Azonban ha gépen beszélünk,sokkal ellazultabbnak tűnik. Így hív,hogy: "főnök,csaje(ezt utálom),ember stb.." Tisztában vagyok vele,hogy nem az interneten kell élni mindennapi életünket,és az ismerkedésnek sem ott kell történnie,neten általában csak viccelődünk stb..De néha a stílusa alapján ,amit a neten produkál,azt hihetném,hogy közömbös vagyok a számára. Kockanyelven ír stb.. Persze órákhosszat beszél velem,és ha megkérdezem,zavarom-e,azt mondja: "sosem zavarsz". Nemrég volt egy nagy félreértés,összeveszés,amelyben mindent a fejemhez vágott,azt hitte,kibeszéltem őt(most lényegtelen miért),de hálistennek sikerült tisztázni a félreértést,és most nagyon bízik bennem újra. Bocsánatot kért,és elszégyellte magát.. Mikor legutóbb beszéltünk,mondtam neki,hogy sosem ártanék neki,és bízzom benne,hisz nagyon kedvelem. Erre mosolyogva nézett,és azt mondta: "viszont". (?) :D Elég furcsa gyerek,de nagyon rendes,kedves srác egyébként.. Csak néha nem tudom hova tenni.

Érdekes,hogy megjegyzi azt,amit mondok. 5 zónapja mondtam neki valamit,és én ezt már elfelejtettem,ezért újra mondtam neki nemrég. Azt felelte:" tudom,már mondtad egyszer,még az ősziszünet után. :) " Szerinted lehet nála esélyem?

Elég óvodásnak tűnhet a megfogalmazás,és a probléma,de nagyon érdekelne. Egyébként 17 évesek vagyunk mindketten.

Elnézést a megfogalmazás minőségéért..:)) Nem túl szofisztikált. :D

2012. ápr. 6. 21:33
 9/13 A kérdező kommentje:
egy pesti gimibe járunk,csak sajna jövő évtől elmegy amerikába,szóval még halaszt 1 évet érettségi előtt :/ nagyon fog hiányozni
2012. ápr. 6. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Amerikába??? A mázlista!!!! Tanulni megy ki vagy rokonhoz?
2012. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!