Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy srácnak tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy srácnak tetszem, és nekem is ő, és nem kezdeményez, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ez megy 2-3 éve. Mosoly, szeme ragyog, pirul, kedves, segítőkész...stb. Kicsit lehet hogy félénk?

Mert úgy veszem észre, mintha ő akarná, hogy lépjek?

Egy helyen lakunk, boltban összefutunk v utcán. Beszélgettünk már semleges témákról. Én 22 vagyok ő 30.

Lehetséges, hogy egy 30 éves férfi nem kezdeményez? Félne?

Vagy mik lehetnek az Okai?


2009. nov. 30. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Papírkutya, ha nem lép, viszont ha kell a srác, akkor tessék lépni. Fogd meg magadnak mielőtt más megfogja! Az okod ne keresd, mert nehéz, közeledj, mit veszíthetsz?
2009. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy félénk, van egy másik,sokkal másabb eset.

Vannak olyan emberek-sajnos egyre többen- akik az élet egy bizonyos pontjában megtanulták,hogy egy párkapcsolatban élni szörnyű. Ők valószínűle már soha nem fognak enkinél sem kezdeményezni.

2009. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19:39: igaz, h párkapcsolatban élni szörnyű. És ha neki nem is volt párkapcsolata? Hm? Akkor is kezdeményezzek?
2009. nov. 30. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Simán előfordulhat, hogy sokallja a 8 évet. Vagyis pontosabban túl fiatalnak tart. Én is jártam egyszer így. Nem kezdeményeztem, utólag bántam mert elsodort minket az élet egymástól....


Mi lenne ha rafináltan tanácsot kérnél tőle? Kérdezed meg, hogy mi a véleménye, ha egy 30 éves pasi egy 22 évessel kötné össze az életét. A 22 éves szerepét természetesen vállald magadra szavakban is...

2009. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz még annyit, ha úgy időzíted a kérdést, hogy épp akkor dobod be mikor elköszöntök egymástól , akkor lesz ideje gondolkodni rajta. Persze már előre közöld, hogy a következő találkozóra legyen meg a válasszal...
2009. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt 15ével idösebb pasim ,ött nem zavarta nem a kor számit .Már akinek.23/L39/f
2009. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!