Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek volt rossz élménye az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt rossz élménye az első csókkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokszor hallottam már, olvastam itt is, hogy egyesek borzasztónak élték meg az első csókjukat. Nekem a sok közül csak néha volt, hogy mondjuk éppen túl részegek voltunk, és egy kicsit egymásnak koccantak a fogaink, de azon is csak nevettünk, majd folytattuk. Ezért lennék kíváncsi, hogy akinek kifejezetten kellemetlen volt, leírná, hogy miért? Mi rontotta el annyira?

2014. aug. 25. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottam el, egyszerűen rám tört utána hányinger, pedig semmi gond nem volt a lánnyal, ápolt volt, és nem volt büdös a szája vagy rossz íze, fogalmam sincs mitől. Soha többet nem történt semmi hasonló érzet, pedig azzal a lánnyal még utána is sokszor csókolóztam :).
2014. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rékcsi ***** válasza:
A srác nekinyomott a falnak, lesmárolt, majdnem belefulladtam, rossz érzés volt, nem is csókolt jól, ráadásul lehorzsolódott a karomról a bőr, mert egy kőfalnak nyomott neki.
2014. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A srác béna volt. Én meg ugye erősen kezdő :D

Volt itt egy kérdés aminél a kérdező az úgy csókol mintha a margarinos dobozt nyalogatná kifejezéssel élt. Azt hiszem ez jól leírja a történteket.

2014. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Akikkel először csókolóztatok, azok szintén tapasztalatlanabbak voltak hozzátok hasonlóan vagy csak egyszerűen képtelenek ráérezni arra, hogy hogyan kell jól csókolni és a továbbiakat sem élveztétek velük?

Csak mert emlékszem, hogy nekem az első barátnőm idősebb is volt pár évvel és sokkal tapasztaltabb is, viszont nagyon élveztük egymással az elsőt is, és a többit is.

2014. aug. 25. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztó élmény volt az első csók. A fiúnak is az volt az első, így teljesen tapasztalatlanul fogta magát és benyomta a nyelvét a számon, kvázi le akarta nyomni a torkomon :D Rettenetes volt, majdnem megfulladtam :D Később senki mással nem volt ehhez hasonló élményem.
2014. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem az első komolyabb barátommal volt az első csokom. Már nagyon.vártam azt hittem vmi nagy durranás lesz de csalódtam. Először is mert szegény srác iszonyat bena volt nem.is szerettem vele nyelves csókolózni soha. De vicces hogyha az jut eszembe hogy kikkel csokoloztam ő utoljára jut eszembe pedig fél éve volt csak. De mégis utána annyival jobb volt a csók másokkal hogy azokra emlékszem csak. És azok nagyon jók voltak :) tehát számomra az első felejthetos. Rajta kívül a többivel nagyon nagyon jó volt azok jutnak csak eszembe :)
2014. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok elfelejtettem leirni hogy azért volt.rossz mert iszonyat sok nyalat használt és erről három hónap alatt sem szokott le. Utána mindig az allamon folyt kb le a nyál...
2014. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!