Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz első randi mindent elront?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz első randi mindent elront?

Figyelt kérdés

Szóval elhívott egy fiú randizni(aki nagyon tetszik),de nem volt valami jó az első randi,mivel annyira izgultam,hogy eléggé elrontottam.Volt egy pár kínos csend,ezért elég kellemetlenül éreztem magam,de eltudtunk beszélgetni.Csak így nagyon szomorú lettem,hogy olyan semmilyen lett az egész.Ezután nem is keresett,de ráírtam és elmondtam neki,hogy csak izgultam és ezért voltam ilyen "furcsa",és elhívtam egy újabb randira,de olyan másmilyen volt,és konkrét választ sem adott,hogy most lenne kedve vagy sem.Már nem is ír rám,pedig egészen idáig mindennap beszélgettünk.Most szerintetek elment a kedve tőlem,vagy mi lehet a probléma?

16/L



2014. jún. 19. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyitől elmegy a kedve akkor az ő hibája nem a tiéd
2014. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát... figyelj,nem vagyok egy nagy pasicsábész, de tudom, hogy ezt meg kéne vele beszélned. lehet, hogy megijedt, másnak gondolt, stb. az egyenes megoldás az, ha beszélsz vele. próbáld meg.
2014. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első benyomás döntő, ugyanakkor meg ismétlés a tudás anyja... :-)


Tökmindegy mit csinálsz az életben, mert elrontani nem tudsz olyan dolgot, ami nem tökéletes! :-)

2014. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
cuki vagy inkább randizz velem :)
2014. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ha rossz az első randi akkor, számomra bukott dolog. Igazából ismerkedni megyek, hogy milyen. Amennyiben rosszul érzem magam,márpedig rosszul érzem, ha feszeng, nincs miről beszélni, akkor logikusan nem keresem a "rossz" érzést újra, hanem keresek valaki olyat aki az első perctől elvarázsol. Nem írtad, hogy most láttad e először, vagy régebb óta ismered csak most hívott el randira. Nekem is volt rossz randim, a srác túlizgulta az egészet,borzasztó kellemetlen volt. Utána ő is magyarázkodott hogy, izgult, stb... mondta adjak még egy esélyt. Mondtam oké, egy ideig még beszéltem vele, telefonom, neten, de nem találkoztam vele többet, mondtam neki hogy bocsi, de nem megy, csalódás volt az első és már nem "érdekel úgy" mint eddig. Nekem ez a véleményem, bár minden ember más, van aki túl tud lépni rajta. 26 éves nőként,nekem talpraesett, magabiztos férfira van szükségem, aki tudja mit akar. 16 évesen lehet más még az értékrendetek,mindenesetre szurkolok, hogy sikerüljön a következő:)
2014. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)De elmondta,hogy már a randi előtt talált mást,csak nem merte lemondani.
2014. jún. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!