Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellene valamit tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene valamit tennem?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, sajnálom.

A baráti társaságomban van egy fiú, akivel párszor találkoztam, nagyon jól kijövünk. Egy házibuliban sokat ittunk és csókolóztunk. Utána megbeszéltük, nem volt semmi gond, mindketten továbbléptünk. Pár napja egy buliban voltak egy barátnőmmel és a srác (kissé ittas állapotban) bevallotta, hogy szerelmes belém.


Nekem tetszik a fiú, de egy ilyen helyzetben nekem kell tennem valamit?



2014. aug. 23. 18:38
 1/8 anonim válasza:
ha neked is bejön, akkor te is léphetsz :P
2014. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdezte tőled, hogy mikor érsz rá?
2014. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ő elvileg nem tudja, hogy tudom a "vallomását".
2014. aug. 23. 18:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem hívott el sehova.
2014. aug. 23. 18:44
 5/8 anonim válasza:
Finoman vezesd rá, hogy kérjen tőled randit vagy csak éreztesd vele,hogy tetszik neked.
2014. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha neki tetszel és õ is tetszik neked akkor nyugodtan rávezetheted, hogy hívjon el valahova.
2014. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben ha a lány nem tesz semmit akkor nem is lesz semmi a dologból! Ha lépsz valamit akkor meg előbb utóbb azon kapod magad hogy lovagolsz rajta, szóval vigyázz le ne fejeld az éjjeliszekrényt! :D
2014. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbáld kicsalni belőle azt hogy mondja neked is ne csak a barátnődnek . Beszélj vele sokat :')
2014. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!