Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randi, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randi, volt csók, most mi jöjjön?

Figyelt kérdés

Randiztam ma este egy lánnyal, akit neten ismertem meg egy hete. Volt csók is, aztán elbúcsúzáskor megint megcsókoltam. Szerintem szimpatikusak vagyunk egymásnak.


Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor mit kellene tennem? Ráírjak Facebookon vagy hagyjam egy kicsit magában? Nem akarok sóvárgó lenni, de azt se szeretném, ha esetleg azt gondolnám, hogy nem érdekel. Ti mire gondoltok ilyenkor lányok.


2014. aug. 22. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
én meg azt mondom előbb jobban megkellett volna ismerned és most tudnád mit kéne tenned....
2014. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Az lenne neki a tanácsom,: készítse a végbélnyílását:D

Igaz nem vagyok lány, de azért kell pár nap várakoztatás...nálunk férfiaknál ez hagyomány, nem tudom miért, 1. Randi után várj 3-4 napot aztán jelentkezz nála!

2014. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elég hülyeségnek tartom ezt a 3-4 nap várakoztatást. Az kb egyértelmű jele annak, hogy nem is érdeklitek egymást. Az olyat meg nem tudom akkor miért erőltetik.

Én tegnap végül ráírtam egy pár sort még alvás előtt. Sztem teljesen okés volt, mivel tetszünk egymásnak.

2014. aug. 23. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
pont most csinálta velem ezt egy srác,hogy 3 napig váratott,és minden pillanatát utáltam.Viszont beismerem,jó taktika váratni egy kicsit a lányt,mert kb. félóránként felmentem facebookra,hogy na,vajon írt-e,rá gondoltam egész nap,és így jobban is akartam,hogy írjon.Az,ha másnap egyből ráírsz nagyon hízelgő,és aranyos,viszont ha még nem zúgott beléd a lány,akkor lehet egy kicsit "ijesztő is",mintha te jobban akarnád a dolgokat.Szóval szerintem ma este,vagy holnap reggel írj rá,mert az a 3-4 nap tényleg idegőrlő,és rengeteg srác csinálja ezt,csak arra nem gondoltok,hogy mi lányok addig majd szét robbanunk az idegességtől,hogy fogtok-e keresni minket:D Az egy/másfél nap a tökéletes időpont,hogy írj neki:)
2014. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
haha :D
2014. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!