Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mért nem kérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért nem kérdezi meg hogy járjunk?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki nagyon tetszik és tudom hogy én is bejövök neki már másoknak is mondta és ma el is mondta.De csak 1 mondatban és utána lezártuk a témát.Eddig 3x találkoztunk és nagyon jól elvoltunk.Tudom hogy szeretne járni mert már többör is mondta de egddig nem is ölelt meg meg hozzám se ért..SEMMI :( És ez teljesen kiábránít belőle.Évfolyam társak leszünk.Én 15 és ő is.De teljesen nem értem őt..Szerintetek?

2014. aug. 18. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég, 15 évesen mit vársz? 3X találkoztatok, már a bugyidban kellett volna lennie a kezének??
2014. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mért nem kérdezi meg hogy járjunk?"


"Tudom hogy szeretne járni mert már többször is mondta"


Most akkor mi van? Vagy a mondás nem ér, kérdőmondatot akarsz hallani, vagy mi? Amúgy meg öleld meg te, probléma megoldva, utána már majd ő is meg fog.

2014. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen ilyenre vártam 1. kommentelő -.- Élőbe nem mer semmit se eóölelés se semami..De tudom hogy szeretne járni meg már írta is csak szerintem élőbe nem meri..Megölelni meg én nem merem..Híve vagyok annak hogy a fiú tegye megaz első lépést!
2014. aug. 18. 23:18
 4/7 anonim válasza:
kedves kérdező az utolsó kommented elgondolkoztatott mert azt írtad "hive vagy annak hogy a fiu tegye meg az első lépés-t" viszont mi van akkor ha a fiu visszahúzódó és nem meri megtenni?? próbáljatok meg 4 szemközt beszélni és ha akkorsem tesz semmit kezdeményez te.
2014. aug. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Johnny Christ válasza:

Valószínűleg nem mer semmit se tenni, de az is elképzelhető, hogy tetszel neki csak nem akar járni veled mivel osztálytársak lesztek.

"Házi nyúlra nem lövünk..."ezt sokan hülyeségnek tartják, de lássuk be 15 évesen a szerelem nem tart örökké és utána sokszor elég kínos az exeddel egy osztályban lenni. Még akkor is, ha már nem tetszik és nem haragudtok egymásra.

Én azt javaslom kettesben próbáljátok megbeszélni.

Sok sikert! :)

2014. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Évfolyam társak leszünk..És tudom hogy járna velem mert többször is felhozta..De persze csak facebook-on..Az a baj hogy sok embernek csak ott "nagy" a szája.
2014. aug. 20. 11:05
 7/7 Johnny Christ válasza:

Hát akkor valóban erről van szó.

De, ha neked tényleg annyira tetszik akkor kezdeményezz te!Most mindegy, hogy kinek kellene, ha ő nem mer...vagy keress mást. ;)

2014. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!