Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mért nem kérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mért nem kérdezi meg hogy járjunk e?

Figyelt kérdés
Tegnap rámirt az a fiu, aki nagyon tetszik. AZT irta hogy : kajak bejövök neked? én meg irom hogy lehet és ő meg mondja hogy én is kérdezhetek valamit, erre megkérdem hogy tetszem e neki azt irja: jah picit de ha nem lennél ijen szotlan tetszenél jobban. És már sokszor irtunk, meg minden nagyon testzik de nem tudom hogy most akkor mért nem kérdezi meg vagy lehet annyirra nem is bir. jah meg a volt barátnöjét nem birja ugy mint engem.
2013. jan. 4. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

én nemszoktam megkérdezni találkozok a csajjal csókolóózunk stb és komprende nemkell megkérdezni

egyépként ha ilyen keveset írsz hogy lehet hát én nem próbálkoznák írd meg neki az őszintét és kész

2013. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem kell megkérdezni, te ostoba! Aki ezt megkérdezi az hülye mint a segg!
2013. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!