Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sikeres randi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sikeres randi, de mégsem. Mi az oka? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy megismerkedtem egy lánnyal, aki 4 hónapja jött ki egy hosszú kapcsolatból. Kétszer randiztunk. Második randi végén csókolóztunk, ölelkeztünk, puszilgattuk egymást hosszú ideig, tehát nagyon jól éreztük magunkat. Megbeszéltük, hogy legközelebb tovább is megyünk. Még aznap este áradozott, hogy milyen jól érezte magát velem, még érzi magán az illatom, stb.

Másnap a következővel fogadott: mégsem akar szexet, sőt legyünk inkább barátok, ő még nem áll készen egy új kapcsolatra egyelőre. Legyen csók, de mégse, stb. Totális káosz. Nem értem. Ha én csináltam volna valamit rosszul, az már kiderült volna korábban, nem tudom mi van. Nem vagyok gyakorlott a randizásban. Valaki valami javaslat?


22/F



2014. aug. 18. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ó igen :D kéreti magát xd szard le mit mond.. azt mondja, nem csókolhatod meg, te rámondod, hogy nem fogod, és mikor közeledik az alkalom, megteszed :)
2014. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a csókon régen túl vagyunk már, mint mondtam. :) azt nem értem, hogy nagyon lelkes volt meg minden, most meg teljesen passzív lett.
2014. aug. 18. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy tényleg igazat mondott, és otthon, lehiggadva már úgy érezte, hogy még nem áll készen egy új kapcsolatra?

szerintem lassítsatok, ne ugorj mindjárt rá. :D ha az előző, hosszú kapcsolata fontos volt neki és lehet, tartott 5-6 évig, akkor nem olyan könnyű ám utána mással lenni.

legalábbis saját magamon ezt tapasztaltam.


23L

2014. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tényleg 5 évig tartott az előző kapcsolata és az volt neki talán az egyetlen, mert 21 éves. igazad lehet, köszönöm a választ! most ugyan azt mondtam neki, hogy gondolja át mit akar valójában, és ne találkozzunk egy darabig. szerintem 1-2 hét múlva újra megkeresem.


Köszi még egyszer! Ment neked az up. :)

2014. aug. 18. 19:24
 5/6 anonim válasza:
100%
Hsonló helyzetben vagyok mint a lány és nálam leginkább az volt az ok hogy nem voltam túl az előző kapcsolatomon de vágytam bizonyos dolgokra mint minden más ember. viszont már az elején biztos voltam magamban nagyon mélyen hogy nem akarok a sráctól semmi komolyat csak ezt még magamnak sem vallottam be. Hagyd a lányt ha keres akar valamit ha nem keres akkor meg ne teperj utána. egy nőnek is kell az hogy ne olyan könnyen kapjon meg hanem egy kicsit legyél távolságtartóbb de azért adj jeleket. :) remélem tudtam segíteni. :D
2014. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ezt is! :) megfogadom.
2014. aug. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!