Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kevésbé sikeres az a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé sikeres az a párkapcsolat ahol már első randin volt szex?

Figyelt kérdés
Szóval mit gondoltok erről a dologról? Az én véleményem a következő. Szerintem első randi után nem baj, ha lesz szex. Olvastam viszont ezt a dolgot, hogy azok a párok hamarabb szétmennek akik így tesznek, mint azok akik várnak ezzel a dologgal. Szerintem ez egy rossz megvilágítás. Gondoljatok bele, ha egy fiú és egy lány elmennek randizni akkor már egy valamilyenféle vonzalom van közöttük alapból. Ha később jobban megismerik egymást akkor vagy jobban megkedvelik a másikat vagy inkább nem erőltetik mert nincsenek egy síkon. És ha az utóbbi dolog történik akkor így se és úgyse lesz szex. Ezért gondolom én, hogy nincs a párkapcsolatra hatással rossz értelemben. Lehet ez hozza őket össze még jobban. Ha meg nem megy kettőjük közt, legalább már az elején tudják. Beszéljünk erről, mondjatok saját tapasztalatokat.

2013. ápr. 17. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de az tény, hogy ahol mindkét fél elsősorban az érzelmi háttére vágyik, ott nagyobb eséllyel válik a kapcsolat hosszabb távúvá.
2013. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem attól függ, a kapcsolat hossza hogy valakik hanyadik randin fekszenek le... sokkal többről szól a folytatás.
2013. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 poiu ***** válasza:
Ez egyszerű. Az első szex általában nem igazán jó. Ha erre ment ki a játszma, akkor kudarcos. Ha nem erre ment ki, akkor nincs szex - általában - az első randin.
2013. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én itt arra gondoltam alapvetően, hogy van egy fiú és egy lány akik kedvelik egymást és randizni kezdenek. Mindketten hosszútávú kapcsolatot szeretnének, de kívánják egymást viszont jogos attól a dologtól tartaniuk, hogy ez elronthatja a kapcsolatukat.
2013. ápr. 17. 19:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Félig-meddig oké, de gondolj bele, így is mennyi meggondolatlan ember van ezen kívül is manapság. Ezzel az erővel egy munkahelyen az összes női kollégával dughatnék, mert sokuk szimpatikus és néha megiszunk egy kávét, de ennyi.

Szerintem egy egészséges mértéket illik tartani, max pár hét a szexig. Meg nem is biztos, hogy ismered még annyira a másikat, hogy rögtön szexelj vele. Érted...


F25

2013. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, ez is egy jó nézőpont.
2013. ápr. 17. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első konkrét randink előtt már lefeküdtünk. Fantasztikus volt.


Szerintem baromság, hogy az első szex sose jó igazán. Persze, ha szűz az illető. Egyéb esetben nem igaz.


Már 3 éve együtt vagyunk, és nagyon jól működik a kapcsolatunk.

2013. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
További sok boldogságot ! :)
2013. ápr. 17. 19:38
 10/10 CODE3 ***** válasza:
Szerintem nem változtat semmit ha egyből van szex. Nekem is volt ilyen, csak szexnek indult, első alkalommal nagy szex után nem bántuk meg, utána pedig 8 évig voltunk még együtt:)
2013. ápr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!