Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két különböző személyiség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két különböző személyiség, különböző tulajdonságokkal vagy két azonos személyiség, azonos tulajdonságokkal. Melyik a sikeres, tartós párkapcsolat kulcsa?

Figyelt kérdés
Melyik lehet az ideálisabb pár? Inkább egy hasonló belsővel, tulajdonságokkal, személyiséggel rendelkező ember (a másik nem képviseletében)...vagy inkább egy különböző belsővel, tulajdonságokkal, személyiséggel rendelkező ember (a másik nem képviseletében)? Inkább saját magunkat keressük a másikban vagy pont azt ami bennünk nincs meg? Ellentétek vonzzák egymást, azonosok viszont sokkal jobban megértik egymást...ez mennyire érvényes a való életben? Melyik lehet a jobb?
2009. okt. 9. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
egyéni véleményem: szerintem, az arany középút a nyerő, sok mindenben egyeznek (aminek elengedhetetlenül kell egyeznie szerintem: zenei ízlés, filmek, és az életről alkotott alapvető vélemény). Ami különbözhet: öltözködési stílus, hobbi stb. Persze nem ilyen egyszerű. Azt mondom, hogy alapvetően egyezniük kell. Gondolj bele, szélsőséges példa de, egy death metált szerető lány, nem fog összejönni egy rapet szerető fiúval. Persze a korral csökkenhetnek ezek az igények, de fiatal korban szerintem fontosak.
2009. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátommal nagyon hasonlítunk, külsőre, belsőre. Jól működik a kapcsolatunk, egy éve együtt vagyunk, és szerintem ez igy jó. Egyetlen probléma, hogy mindketten makacsok vagyunk. Ez szokott problémát okozni, mert nehezen engedünk, de mi megtanultuk kezelni egymást. 17/L-18/F
2009. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- Viselkedésügyileg általában a másság a nyerő. Egy félénk jobban éri magát egy felszabadultabbal.

- Érdeklődési kör alapján a homogenítás játszik szerepet.

2010. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!