Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 20 éves srácnak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves srácnak mennyi esélye van 16-17 éves lányoknál?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én meg a jelenlegi utolsó előttinek azt írnám mint 20 éves "nő", hogy ez nem feltétlenül így van. Ne a saját sérelmeid leátalánosításaiból indulj ki.
2008. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igazuk van az előbbi hozzászólóknak, a csajok hamarabb érnek, mint a fiúk:) jó, biztos van köztük is aki későbben érik, de nagyrészüknél más a helyzet.
2008. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nagyon sok:-))))
2008. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ezek szerint a lányok többségének bejönnek az idősebb pasik :)
2008. aug. 7. 22:14
 15/19 anonim ***** válasza:

szerintem is teljesen jó az igényed korban, hisz tény, h a lányok többsége örül ha idősebb fiú bukik rá, hát még ha járhat is vele! :)

az én barátom 20éves, én lassan 16. 3hónapja vagyunk együtt, és imádom.

én azt szeretem az idősebb pasikban, hogy tudják a mihez tartást, inteligensek és nem gyerekesek(bár ez sajna nem mindenkire vonatkozik), úgy mint pl.az én korosztályom beli legtöbb fiú. ja és azért is, mert 20éves korban már nincs ilyen hülye menőzés meg ilyesmi fárasztó és idióta dolog. És persze egy idősebb valszeg h sokkal tapasztaltabb és fejlettebb, mint a kamasz 15éves fiúk, ami meg minden lánynál jó pont.:)

2008. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
kívül-belülön azt értem h nem a mkor fog számítani hanem az h hogy nézel ki(kívül) és hogy milyen a természeted, kedves vagy e. stb.(belül)
2008. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, a barátom 20. Jól kijövünk egymással. azt mondják az ideális korkülönbség 3-4 év, úgyhogy hajrá. ;)
2008. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

volt egy olyan komment hogy 15 éves a pasija meg 24 nah szépen mehetne azis a rendörségre kiskorú megrontásáért szóval erröl ennyit!

Majd ha lecsuknak vigyoroghatnak

2008. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

hát!szerintem nagyon sok esélye wan!!!

16-17éves lényoknak nem egyidös pasi kell hanem idösebb!!!

2008. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!