Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasas éppen munkanélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasas éppen munkanélküli akkor az mennyiben rontja az esélyeit egy kb 18-25 éves lányoknál? Még bővebben lentebb

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi hogy ha ismerkedésnél arra kerül a sor hogy egy srác őszintén bevallja hogy jelenleg nincs munkája akkor ez mennyire változtatja meg a lány érzéseit iránta?
2010. júl. 6. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rendes lányoknál semennyire sem változtat.....

De sok lánynál viszont előnyt jelent ha van állásod.

2010. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

abszolút visszatartó tényező minden lánynál


Úgysem vallja be senki, de így van.

2010. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mivel a nők először azt nézik meg hogy mennyire tudnak lehúzni, ezért elég csúnyán rontja az esélyeket
2010. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, nálam rontja az esélyeket. Mondjuk az kicsivel javít a dolgon ha azt mondja, hogy "éppen munkát keresek, mert kiléptem XY helyről" (még ha ki is rúgtak) :D

De azt rossz dolognak tartom ha egy fiú se nem tanul, se nem dolgozik, és ráadásul önszántából...

2010. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Engem nem zavarna, ha azon lennél, hogy találj munkát... mert tudom, hogy nem annyi munkát szerezni, hogy beküldesz 1 helyre önéletrajzot és fel is vesznek... tehát értelmesebb nők elfogadják...
2010. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Baromira elegem van, akik általánosítják a lányokat, mondván mindegyik a pénzre bukik. Ne magatokból induljatok már ki, olyan unalmas:S:S:S

Engem csak annyiban érdekel, hogy ne nekem kelljen eltartanom. De eszem ágában sincs lehúzni... Ha van normális oka hogy miért nincs munkája (pl. tanulás), akkor nem probléma - de ha csak a lábát lógatja...

2010. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyelj mondjon akármit egy csaj igenis rontja az esélyeidet. 21 /L
2010. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom a mai világban már szinte mindennapos, hogy valakinek nincs munkája... Ha látom a srácon, hogy ez bántja, és igen is mindent megtesz hogy szerezzen magának állást, akkor nem zavar, hogy munkanélküli! Ha a szüleit húzza le, és lógatja a lábát tétlenül, az már sokkal inkább! Egyáltalán nem vagyok anyagias nő, de ha egy pasival komoly kapcsolatot akarok kialakítani, azért sok mindent elárul róla, hogy hogyan viszonyul a munkanélküliségéhez! Ha egyszer esetleg összeköltöznénk, összeházasodnánk, baromira nem örülnék, ha nekem kéne évekig eltartani őt is, mert nem hajlandó még munkát keresni sem, így meg persze sosem fog találni! Mindig adódnak az életben olyan helyzetek, amikor nehéz körülmények közé csöppen valaki, lehet hogy ma még én is be vagyok biztosítva anyagilag, de holnap már nem leszek, sosem lehet tudni... ezt el kell tudni fogadni, megérteni, de ha ebbe valaki beletörődik, és tudomást sem vesz róla, az már egyáltalán nem jó pont! 20/L
2010. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha hosszú távraterveznék tuti örülnék ha lenne munkája és ilyenkor már jó lenne elköltözni stb tehát a pénz fontos de csak ha komoly a kapcsolat igy a munka is de ez nem lenne kizáróok a járásra
2010. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire,főleg a mai gazdasági helyzetben, sajnos elkeserítő hogy a fiatal korosztály sem talál megfelelő állást.Nem hiszem hogy ez befolyásolna az érzelmeimben.Mert én is járhatok így.Az hogy a pénztelenség miatt nyílván nem tudunk közös progikat szervezni(mozi,buli,étterem stb)nálam ez teljes mértékben elfogadható máshogy is tudunk 1másnak örömet szerezni,én még a páromnak ha módomban áll segítenék is az álláskeresésben.Hosszú távon viszont már más a helyzet.Ha azt látom hogy a pasim kicsit sem erőlteti magát,sőt lazán el van munka nélkül s csöppnyi energiát se fektet abba hogy jobb legyen az élethelyzete előbb utóbb rámenne a kapcsolatra,főleg ha komolyabbat tervezek vele.Összeköltözés stb.Természetesen Nőkre ez úgyanúgy vonatkozik,ugyanis elmúlt az a világ hogy az 1ik fél tartja el hosszabb idáig a másikat.1ébként ismerkedésnél nem kizáro ok hogy a srácnak nincs munkája:)26/L
2010. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!