Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha ráírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha ráírok vagy beszélek olyan csajjal aki tetszik akkor elakadok pl msn en nincs téma csak ülök azt bambulok vagy valóságban is alig merem megszólítani?

Figyelt kérdés
Mit csináljak hogy legyen témánk meg ilyenek? ne akadjak el?:S
2010. jan. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele nagyon gáz:(
2010. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről! az fontos hogy könnyedén és lazán beszélj és ha nem így van akkor ezt észre veszi akár MSN-en is! lehet suliról, haverokról, helységekről, zenéről, filmről, bulikról, lehet szidni a buszokat:), beszélgess a családtagodról meg beszéljetek az ő rokonairól, szomszéd, állatok, nyaralás, külföld! www.csajozasitanacsok.hu ezt az oldalt mindenképpen ajánlom neked és mindenki másnak!!
2010. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjam a gyógyírt? Előtte dumálj olyan csajokkal, akik bejönnek, de nem akarsz velük sok mindent. Flörtölgess, pörgesd fel magad, és utána beszélj a lánnyal. Könnyebb lesz.
2010. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam így sok lánnyal, most megismerkedtem egy nagyon aranyossal ő nála valahogy mindig jön az új téma :)
2010. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hülyéknek általában nincs elég témájuk,. Nem vagy művelt, a látóköröd is igen szűk lehet efféle problémánál. Már az MSN emlegetése is gáz, szerintem. Mindegy, több maradt nekünk.
2010. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jön a téma akkor felejtsd el, majd felszedi olyan aki tud mit írni.

Amúgy ha tényleg érdekelne akkor lenne téma.

2010. jan. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!