Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Célozgatni lehet? Nincs téma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célozgatni lehet? Nincs téma?

Figyelt kérdés

van 1 fiú akibe őrülten szerelmes vagyok..

Suliban szeretnék vele beszélgetni,de egyszerűen nincs téma.mostilyet nem akarok,hogy milyen volt a napod stb..

Amin tudunk hülyéskedni.FB is szoktunk beszélgetni,már elhívott több focimeccsre (de csak facén mer ő focizik,és én mondtam neki,kivi vagyok hogy játszik) Csak nm tudtam elmenni,élőben mais beszéltünk illetve csak mondta mikor lesz meccs..de nincs téma

esetleg az gáz ha én hívom el valahova????????

vagy célozgassak rá,hogy ő hívjon el???????


LÉgyszi irjatok NORMÁLIS válaszokat,meg aki tud az többet is.:) köszi


2011. okt. 10. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát esetleg annyit megemlíthetsz neki, hogy nincs-e kedve valahova elmenni KETTESBEN. Ha ebből nem esik le a neki, hogy mi a szitu, akkor vagy nem jössz be neki, vagy sík hülye, de az is lehet, hogy nem jössz be neki és sík hülyét fog játszani, de persze az is lehet, hogy sík hülye pedig bejössz neki o_O
2011. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de neki elmondtam,hogy bejön nekemazt mondta meglátjuk,hogy milesz egyenlőre haverok,meg jobban meg akar ismerni,és nem aakar elvesziteni.:)
2011. okt. 10. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, akkor mi lenne ha először elmennél egy meccsére? :) Lehet hogy tök örülne neki és utána neked már nem is lenne más dolgod mint igent mondogatni a randikra :P.
2011. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nos ha nem mersz konkrét lenni akkor menj el még egy meccsére és utána ha pl van lehetőség rögtön a meccsen a végén találkoznod vele. Ha csak suliban az se rossz. Akkor említsd meg neki ,hogy egész ügyes jók a passzai de volna még mit javítani rajta szívesen megmutatnád neki ,hogy kell csinálni.
2011. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!