Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ezután a randi után se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezután a randi után se lesz semmi hagyjam?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és már volt két randim egy 18 éves csajjal. Nagyon megkedveltem őt, több mint két hónapja beszélgetünk telón. Elakarom hívni egy 3. randira is. Ha ott sem lesz semmi akkor szerintetek hanyagoljam?? 50 km-re lakik tőlem de van jogsim, kocsi, 45 perc alatt ott vagyok. Ti mit szóltok ehhez? Úgy tervezem ha összejönnénk akkor minden második nap a héten elmegyek hozzá. Esetleg 3 randira ötletek? Hová vigyem? Fagyizásra gondoltam, előtte adnék neki egy szál virágot, szerintem szép gesztus és gondolná, hogy most már komolyak a szándékaim. Légyszíves segítsetek :)

2014. aug. 18. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, az érintések fontosak nagyon, és a szemkontaktus, a végén meg bucsuzáskor csókold meg óvatosan :) ennyi, a reakcióbol látod hogy mi van, am hova valósiak vagytok? persze lehet hogy melletted ismerkedik még 5-6 faszival szóval nem lehet tudni
2014. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és mit szeretnél mi legyen?! :D szex? ...ha nem, akkor meg neked kéne lépni fiú létedre nemgondolod?
2014. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első randin végén nagyon örült mert adtam egy tábla csokit ami a kedvence volt, másodikon pedig 4-szer puszilt arcon búcsúzáskor és nagy öleléssel és utána mondta, hogy nagyon vigyázzak magamra. Gondoltam, hogyha összejön a 3. randi akkor a végén megcsókolom. Szerintetek jó ötlet? kicsit beszari vagyok az az igazság mert nem szeretnék nagyon nyomulós lenni
2014. aug. 18. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp neked kell megcsókolnod mivel a lányok általában (szal 10ből 8) arra vár hogy a srác kezdeményezzen mert ő nem mer :D
2014. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Tökéletes így!:)
2014. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) mindenkinek ment a zöld kéz. És még egy utolsó kérdésem lenne. Estefelé időzítsem a programot ami elhúzódna sötétedésig vagy délután is jó?? Szerintem este lenne jó mert így senki sem látná ha búcsúkor megcsókolom :) szerintetek??
2014. aug. 18. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyár van,nyugodtan lehet estefele is,egyre hamarabb kezd már el sötétedni. Késő du. kezdetek,estig. Sok sikert a csajhoz!
2014. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem számít ha más lássa hogy megcsókolod, ma már ez teljesen természetes :D
2014. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. aug. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!