Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha a cipőmbe 5-6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a cipőmbe 5-6 cm talpbetéteket teszek, hogy nagyobb legyek? Csajok?

Figyelt kérdés

azaz igazság 170 cm vagyok...ezekkel 175/176 cm kb.


Nagyon égő amit csinálok ? hm ?


2014. aug. 18. 17:48
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon gaz. Es ne jojjetek a magassarkuval, mert az nyilt, lathato.
2018. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
79%

Én láttam már ilyet. Egyszer mentem az utcán, és egy velem kb. egyforma magas férfi ment 5 méterre előttem öltönyben. És ahogy megyünk az egyenes járdán, egyszer csak megbicsaklik a férfi bokája. Magassarkús lányoknál látni néha ilyet, de férfinél még sosem láttam. Jobban megnéztem a cipőjét, és akkor látszott csak, hogy rejtett sarka van. Elegáns, öltönyhöz való cipő volt. Ha gyártanak ilyen cipőt, az azt jelenti, hogy igény is van rá.

Igazából nem gondoltam róla semmit, ha ő így jobban érzi magát, miért ne viselhetné. Viszont a tanulság: ha ilyet hordasz, tanulj meg benne járni.

2018. aug. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem gáz. Biztos jobban tetszel majd a fiúknak. :)
2018. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, vastag talpú cipő, kis talpbetét, jóga (az is nyújtja a gerincet kicsit). A hajra meg egy kis zselé és nem belapított frizura. Ennyit simán megtehetsz ha jobban érzed magad tőle. Ezen kívül izmosodj kicsit, hogy szélesebb legyél.
2020. júl. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
77%
A push up-al meg semmi gond nincs, szimplán kényelmes, ezen kívül ha egy vastag pulcsi vagy kabát lenyomja a mellet, a push up kicsit kiemeli, akkor vagyunk az eredeti állapotnál, ebben semmi átverés nincsen. Csak ha nagyon nagy a szivacs.
2020. júl. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
.. És majd cipoben szexelsz? Elég picike vagy, keress még kisebb lányt,160 korulit.
2020. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

Úgy tud beletenni akkora betétet, hogy 2-3 számmal nagyobb cipőt vesz. Sok tini fiú és lány hordja.

Nekik a màniàjuk ez a bűvös 185cm. 😄

2023. jún. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!