Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én rontottam el vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el vagy miért van most ez?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel eléggé jóban voltam, beszélgettünk sokat meg felmerült az is h összejövünk csak ő nem akart egyenlőre. aztán lett egy barátnője és azóta nem is beszélünk pedig barátok voltunk már elég régóta. írtam neki azóta egyszer de úgy viselkedett mintha nem is érdekelném őt abszolút. most akkor mit csináljak? keressem a társaságát vagy hagyjam őt..
2008. aug. 6. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig hagyjad. Majd ha elmúlik a nagy varázs a barátnőjével, rájön, hogy mit vesztett. Most csak az a csaj létezik számára. Ne foglalkozz vele, barátkozz másokkal. Biztosan fog majd keresni, de te most ne keresd őt.
2008. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!