Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány, sok fiú baráttal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, sok fiú baráttal?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal már egy ideje, pár napja volt is nálam.

Azonban bevágja, hogy sok fiú barátja van, és velük akarja majd ünnepelni a születésnapját, hogy ÉN NE LÁSSAM részegen.

Szerintem félrekúr, de ha bebizonyosodik, akkor mit csináljak?



2014. aug. 11. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj ilyen lannyal, felesleges.
2014. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, az ilyen ribizlikkel nem érdemes összeszűrni a levet.
2014. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki!
2014. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Meg sokszor használ cigány szavakat, magyar lány ellenére...

"dikk, oszt, teccel"... pedig értelmes magyar csajnak látszik, de ez az egy dolog iszonyat taszító.

2014. aug. 11. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen "barátnőm" egy hónapig régen. Rosszul voltam amikor mondta hogy most ezzel aztán azzal találkozik. Aztán egy nap azt mondta megcsókolta az egyik, de csak mert "nagyon rossz kedve volt". Azt is fájó volt hallgatni amikor azt mesélte a többiekkel mit csinált. Nem olyan, mintha a barátnőiről mesélne...

Én a helyedben nem foglalkoznék vele, vagy legalábbis nem venném komolyan. Pláne ha nem egy intelligens ember módjára beszél.

2014. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fő a bizalom :) Attól hogy van sok fiú barátja attól miért kúrna félre? Akkor nem hiszem hogy elmondta volna neked hanem simán eltitkolja/mást mond. Meg amúgy is egy kapcsolatban mindkét félnek kell saját elfoglaltság. Nem kell mindig egymáson lenni, együtt csinálni mindent. Csak egy nyűg az ilyen pasi mint te. Gondolom te sem örülnél fordított esetben.
2014. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a részegséggel annyi a baj hogy nem lehet irányítani ha eléggé okat iszik simán félrekúr és még lehet emlékezni se fog rá ha neked jó hogy a csjod befog baszni és 50% esélyel félre kúr bár inkább több hisaz fiu barátaival ünneppli akkor csak nyugodtan nálam biztos hogy repülne
2014. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél ott? Más igen? Itt a gond. Szerintem pasizni fog.
2014. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Lehet megtartom, még vagy 3-4 patront ér mert jó a segge.

Meg hangosan nyög.


De szerintem ha találok mást kidobom.

2014. aug. 11. 12:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Azzal te sem vagy jobb sajnos. B azd ki a p csába. Még a végén elkapsz valamit
2014. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!