Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy baráttal ugyan az a lány...

Egy baráttal ugyan az a lány tetszik. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új suliban szereztem már egy barátot és történetesen megbeszéltük hogy kinek ki tetszik(új osztálytársak közül), de most neki megtetszett az a lány aki nekem.Megbeszéltük hogy én először megpróbálkozok és ha nem megy akkor neki is szabad a pálya,de most megkérdeztem hogy nem lenne-e féltékeny ha sikerülne és azt mondndta hogy nem persze hogy nem de nem esne neki a legjobban.Most nem tudom mit tegyek,mert egy lányért nem szeretném beáldozni a barátságot.Elfelejtettem hogy még próbált is rábeszélni mert kiderült hogy cigizik a lány, de ő mondta hogy ezért ne menjen el a kedvem meg hogy szerinte hogyan próbálkozzak.Szerintetek mit tegyek?Mondjak le teljesen a lányról hogy semmiképpen ne vesszen oda a barátságunk, vagy megpróbálkozzak azért? 15/f

2013. szept. 13. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

már megbeszéltétek, nem lesz baj

próbáld meg

2013. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 supra01 ***** válasza:

Ha a barátod, akkor ebből nem lehet harag, ha így megbeszéltétek. Ha mégis, akkor vagy nem a barátod, vagy nem mondott igazat.

A lány is kb. 15 lehet, és cigizik. Ajajj, a mai világban? Hát ha nagyon szerelmes vagy belé, és jársz vele, akkor szoktasd le, mert nagyon gáz, és rossz és tök büdös lehet, hogy lehet így smárolni?

2013. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg most már alkalmi dohányos...egyáltalán nem vagyok szerelmes csak tetszik, csak most kicsit eltántorított hogy cigizik...15 évesen minek?
2013. szept. 13. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!