Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha újra találkozunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha újra találkozunk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nyári szünet van de mindjárt vége! Én 14/f vagyok és a lány is! A lány 5-ödikbe jött és ahogy megláttam tudtam hogy ő lesz az! De eddig csak néha beszélgetünk és ha beszélgetünk mindig mosolyog és olyan sajnáló arcot visel ha arról beszélek hogy cukorbeteg vagyok! De mindig ha beszélünk akkor nagyon ver a szívem és nem tudom mit mondjak,de tudom hogy bármiről lehet mert az a fő hogy beszélünk! De mi még csak barátok vagyunk és nem tudom hogy mondjam el neki hogy szeretem! És hogy hol? mert úgy gondoltam hogy elhívom sétára suli után és ha már a háza előtt agyunk akkor talán megcsókolnám vagy ez hülyeség? Mert lehet hogy kijönnek a szülei fényes nappal a ház előtt! De nem harapósak a szülei mert az apukája nagyon vicces és kedves! Szóval nem tudom! Vagy akkor mit csináljak hogy ha az ajtó előtt vagyunk! hogy kapjam le vagy hogy vegyem rá hogy tudja? És ha elhívom akkor ha meglátom mit csináljak? Na tudom hogy sok a kérdés de bocs ezért! A válaszokat meg köszi előre is! :)

2014. aug. 9. 15:35
 1/1 Adamka1119 ***** válasza:
Neked is vannak 5leteid a kérdésbe van a válasz :D
2014. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!