Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjak, hogy ő kérdezze meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak, hogy ő kérdezze meg, hogy mikor találkozunk újra?

Figyelt kérdés

Tegnap este randiztam egy sráccal (nem ez volt az első alkalom), és a végén kérdezte, hogy mikor találkozhatnánk legközelebb, reméli minél előbb, de én nem mondtam semmi konkrétat, mivel elég sok dolgom van mostanában, és hirtelen nem tudtam megmondani.

Most ilyenkor nekem kéne felhoznom, hogy mikor találkozzunk újra, vagy várjam meg, hogy ő mondja?

Csak igazából nem merem mondani, mert félek, hogy mi van ha csak illemből mondta, hogy találkozzunk újra. :D

Ne nézzetek nagyon hülyének ez a kérdés alapján, de sose voltak még így kifejezetten randijaim senkivel, valahogy mindig tök gyorsan alakult ki eddig kapcsolatom, meg amúgy is több évig kapcsolatban voltam, kicsit elszoktam ettől.

21L


2013. ápr. 25. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azt hitte,hogy már nincs esélye több alkalomra,úgyhogy neked kéne jelezni.
2013. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele :) Ha pedig nem jelentkezik, akkor kérdezz rá te
2013. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd őt te! Ha érdekel téged, feltétlenül tegyél érte!
2013. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illemből csak az idióták mondanak ilyet. de azoktól jobb is ha megszabadulsz.
2013. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!