Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oviban utáltuk egymást, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oviban utáltuk egymást, most újra találkozunk. Hogy kéne viselkednem?

Figyelt kérdés

Oviban egy csoportba jártam ezzel a sráccal. Ő egy nagyszájú kisfiú volt, én pedig inkább visszahúzódó voltam. Utáltuk egymást, mert ő folyton beszólt nekem. Meghatározó szerepe volt a jövőmben, mert miatta még önbizalom-hiányosabb lettem. Ovi óta nem találkoztunk. Most bejelölt facebookon, beszélgettünk kicsit cseten, és elhívott találkozni. Elég jóképű srác lett, pont az esetem, benne lennék a taliban, de nagyon félek, hogy hogy sül el... Nem tudom hogy viselkedjek, mert mégiscsak úgy "váltunk el", h utáltuk egymást. :D Most meg valószínűleg kölcsönösen bejövünk egymásnak (képek alapján). Mit gondoltok, lehet ebből valami? Találkozzak vele? De mégis hogy kezeljem a dolgot? Mintha most találkoznánk először vagy mi? Nagyon furcsa helyzet...

Most vagyunk 20 évesek. 20/L


2014. márc. 16. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az igen:-o


Nem igaz monika!

2014. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában az ovis viszony nem oszt, nem szoroz, viszont amiatt meggondolnám a dolgot, hogy a további életedre ilyen negatív hatással volt.
2014. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utáld az a biztos, vagy küld el ...az anyjába.
2014. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
oké, h hatott rád, de ovi, hol van az már.... Lehet, h igazán nagyon jó fej ember lett
2014. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem b*zdmeg,menj oda,szoríts egy 9mm-t a halántékára,és üvöltsd a pofájába hogy ezt azért kapja,mert tizenhat évvel ezelött meghúzta a copfod,aztán loccsands az agyát a kávézó falára.


Vagy...2. opció...viselkedhetsz úgy mint egy normáélis ember.Esetleg még nevethetnétek is a régi időkön,hogy mennyire haragudtál vagy ilyesmi.


Szerintem válaszd az elsőt mert-habár nem annyira hatékony- sokkal nagyobb poén.

2014. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!