Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valentinnapkor találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valentinnapkor találkozunk először, vigyek neki valamit?

Figyelt kérdés
Neten beszélgetünk már egy ideje egy fiúval, és ha minden jól alakul, akkor jövőhét pénteken fogunk találkozni először élőben, ami pont valentinnapra esik. Szerintetek a fiúnak vegyek valamit, pl egy tábla csokit vagy valami apróságot? Amióta beszélünk, azalatt volt a szülinapja is, meg karácsony is, és ő állítólag vett nekem még karácsony alkalmából ajándékot, de mivel még nem találkoztunk, nem adta ide. Én mondtam, hogy nem fogom elfogadni, de ha mégis erősködne, hogy vegyem el, akkor én sem szeretnék ott állni üres kézzel. Egyáltalán miért vett nekem valamit, mikor nem is találkoztunk még, és akkor még csak pár hete beszéltünk? A fiú 23 éves, én 17.
2014. febr. 7. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
5 gramm füvet
2014. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges, de ha nagyon akarsz akkor is csak max egy tábla csokit
2014. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért vett ? Istenem ... ez csak figyelmesség és persze mert megakar hódítani ... megakarja kedveltetni magát veled. Én fiú létemre egy lánytól nem igen fogadnék el semmit első randin és szerintem nem is illik a lánynak ajándékot adni első randin hiába valantin nap . Ha a fiú hoz egy csokor virágot vagy valamit az más tészta .
2014. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akar neked valamit adni, nyugodtan elfogadhatod. Süss neki csokis muffint, biztos értékeli, és jó pont, hogy te csináltad.
2014. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Beszélgettetek már egy jó ideje... gondolom van pár dolog amit tudsz hogy szeret. Abból válogass...
2014. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!