Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csinálják?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálják? Egy lánnyal megbeszéltük, iwiwen találkozunk a hétvégén de azt, hogy mejik nap és mikor azt nem tudtam ki erőltetni belőle. Hivjam fel és kérdezek rá? Mit csinálják?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megvan a száma hívd fel. Vagy írj neki egy levelet iwiwen és hátha válaszol még hétvége előtt. Konkrét helyszín, időpont egyeztetése nélkül el ne menj soha egy ilyenre.

Még az is lehet, hogy csak szívat és azért nem mondott semmi konkrétumot, aztán meg lelépett, hogy kételyek közt vergődj izgulás közben.

Hidd el simán lehet. Nekem is volt hasonló régen, az utolsó pillanatban mondta le a találkát valami átlátszó ok miatt.

2014. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy meglátta az írásodat, és "komojan" "megilyedt" tőle. Így már semmit nem fogsz "ki erőltetni".

Esetleg ruházz be egy ingyenes helyesírás ellenőrző programba.

2014. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez komoly! Letezik meg az iwiw?


Szerintem, ne eröltesd. Ha akar talalkozni, akkor rajta a sor. Kiindulok abbol, hogy te egyertelmüen kerdeztel ra. Vagy annyira elfoglalt a kiszemelted, hogy meg nem tudott idöpontot mondani, vagy nem igazan akar talalkozni. Mindket esetben felesleges hivogatnod.

2014. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nyelvtankönyvvel kéne találkoznod az Iwiw-en.
2014. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!