Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már a randin megbeszéltük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a randin megbeszéltük hogy megint találkozunk majd, akkor miért nem hív fel?

Figyelt kérdés
Már a randin azt kérdezgette, hogy mikor lenne kedvem vele megint találkozni én mondtam hogy mikor lenne jó nekem, erre azt mondta hogy rendben akkor majd felhívlak és egyeztetünk. De nem hív fel. Miért?
2013. febr. 16. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor volt a randi ? te vagy a lány ??
2013. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 realrocknrolla ***** válasza:
eltelt már a 3 nap? randi után mindig él a 3napos szabály, csak azután szabad felhivni
2013. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy bátortalan, vagy a filmekből összeszedte ezt az "XY napig nem hívom fel és akkor oda lesz értem" dolgot.
2013. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 nap múlt el és én vagyok a lány
2013. febr. 16. 14:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet elfelejtett? De akkor miért kérdezte meg hogy mikor érek majd rá? Nem értem én ezt...Ráadásul tudja a számomat is, meg facebookon is megtalálhat. Kb 15 perce osztott meg valamit facen szóval volt fent.
2013. febr. 16. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg van egy ilyen szabály, hogyha igazán érdekled a pasit, akkor max. 3 napon belül újra keres. Az ember dolgai, érzései kiszámíthatatlanok. Valószínűleg meggondolhatta magát veled kapcsolatban vagy az is lehet, hogy hirtelen összeismerkedett valaki mással, aki jobban megfogta. Saját példámból kiindulva velem is volt olyan, hogy összeismerkedtem egy nagyon helyes, jó pasival, kedves is volt meg minden. Tökre fel voltam dobva, milyen jó pasit fogtam ki. Volt egy randi és természetesen meg volt beszélve a folytatás. Aztán rá pár napra felbukkant a semmiből az akkori régi nagy szerelmem és habozás nélkül visszamentem hozzá. A másik pasi meg persze ejtve lett. Ilyen is előfordulhat. De tényleg fölösleges agyalni, már a saját bőrömön is megtapasztaltam, hogyha egy pasi folytatást akar, akkor a randit követően keresni fog nem sokkal. 5 nap után már felejtős...
2013. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam pár hónapja.:( Randi tök jó volt, a pasi firtatta mikor találkozunk legközelebb, még írt is másnap, és görcsösen faggatott arról, hogy tetszett-e nekem, stb. Aztán fogta magát, és eltűnt. Én még kerestem őt, de nem mutatott túl sok hajlandóságot arra, hogy találkozna... Azóta már nincs is kontakt. És még a nőkre mondják, hogy nem lehet rajtuk kiigazodni.:) Amúgy szerintem, ha nagyon tetszett a srác, keresd Te őt. Egy próbát megér.
2013. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!