Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el? És ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el? És ha találkozunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok..

Van egy lány, aki nagyon bejön nekem. Én is bejövök neki, ezt szinte halál biztosan tudom:)

A probléma itt van, hogy még nem találkoztunk az életben soha, és szeretném ha ez mihamarabb megtörténne..

Hogyan hívjam el? Vagy inkább én menjek, mert úgy illik? De a szüleim nem biztos hogy engednének.

Ha mégis, akkor találkozásnál mit tegyek? Hogy köszönjek neki? Mivel facen írta hogy szeret meg stb.. de az életben egyből csókkal nem kezdődhet, ha még nem is láttuk egymást :s


Segítsetek kérlek.


2014. febr. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem szabad ilyen magabiztosnak lenned egy induló dolognál, mert nagy pofára esések szoktak következni abból, ha igy állsz hozzá, hogy egy másik embert "halál biztosnak" érzel.:)
2014. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, messze laktok egymástól... Nyilván ha fennáll a veszélye annak, hogy téged nem engednek el, akkor szerinted egy lányt el fognak engedni a szülei? A szülők eleve eléggé harapnak az ilyen dolgokra, kvázi idegennek számítasz, mivel nem találkoztatok soha, nem valószínű, hogy az ő szülei elengedik...

Kezdjetek egy öleléssel, az a biztos:) De egyébként ha meg szeretitek egymást, akkor ilyet simán meg kéne tudnotok beszélni, hogy akkor hogyan köszönjetek...

2014. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ez tényleg komoly:) persze jobb örülnék,ha élőben mondaná:)
2014. febr. 28. 20:44
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi 2#

nem olyan messze.. 1 falura:) de igazaf van:D majd egyszer elmegyek haveromhoz, aki ugyan ott lakik, és megoldjuk a dolgot c(:


Megbeszélni?.. az kicsit ciki nem?:s

2014. febr. 28. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ciki megbeszélni akkor mutogasd neki !
2014. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!