Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, akinek nagy az orra?

Figyelt kérdés
Minden más rendben van vele, szép az alakja, meg alapvetően az arca is, csak ronda orra van.

2014. aug. 9. 00:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én simán járnék vele, ez nem lenne akadály. :)
2014. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 C0r3 ***** válasza:
45%
Nekem is nagy az orrom, rohadt zavaró xD De ha gyönyörű a lány ez lenne az utolsó dolog amit figyelembe vennék. Engem csak azért zavar, mert tök helyes srác lennék ha az a szar nem lenne ilyen.. (16F)
2014. aug. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2014. aug. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha illik az arcához, jó vele az összkép, akkor nincs azzal semmi gond, hogy nagy.. Nem ezen múlik...
2014. aug. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mit tekintünk rondának. Amúgy aki csak szexet akar, az simán járna vele, ha a teste jó... De ugyanakkor az is járna vele, akivel jól kijönnek. Tudod a külső nem minden.
2014. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A képen a csajnak minimálisan nagyobb csak az orra. Az a nagy orr amivel esőben is tudsz cigizni,nem alszik ki.
2014. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy az orrom, és rohadtul rosszul esne, ha valaki ezért nem járna velem, szóval...
2014. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Emberek ***** válasza:
Igen járnék, és meg is teszem. A barátnőmnek elég nagy orra van, sajnos nekem is, de mit tudunk tenni?
2014. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ez szép orr
2014. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!