Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ti jarnatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti jarnatok olyan lannyal, akin van meg egy kis felesleg?

Figyelt kérdés

alacson vagyok, es egy ev alatt majdnem 20 kilot fogytam, de meg mindig van rajtam. Esztetikailag sokkal jobban nezek ki, titeket mennyire erdekelne a molettseg?

21, L


2014. jan. 22. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Imádom ha egy nő nem gebe.
2014. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van Rád kereslet, hidd el! Rögtön kapod az ajánlatokat! :)
2014. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
7 honapja dobott az elso pasim, es mivel tulsullyal sosem kellettem senkinek, felek, hogy igy sem fogok tetszeni senki masnak...
2014. jan. 22. 13:54
 4/10 anonim válasza:
A külső csak kismértékben számít leginkább a belső szépséget nézik. De ha okos vagy és rendes akkor nagyobb esélyed van.
2014. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen. Az hogy van egy kis feleslege az embernek az nembaj. Emellett a nők rendszerint érzik mintha lenne rajtuk felesleg ami a legtöbb férfinak fel sem tűnik. Tettél azért hogy vékonyabb legyél, gondolom egészségesen is élsz úgyhogy igen. 19/F
2014. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zakathol ***** válasza:
Volt egy, a mai társadalmi elvárások szerint tökéletes testű barátnőm. Jelenleg egy olyan nővel járok, aki csípőben elég jól "el van látva". Ég és föld a különbség a második javára :)
2014. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem zavarna
2014. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
totál nem érdekel a külső.
2014. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vonzónak a husisabb lányokat találom. Kapcsolat meg nem ettől függ szerintem. 28/f
2014. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz...Az ügy lezárva!
2014. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!