Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, akinek pasija van?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal, egyszer beszéltünk, most rám írt, hogy kedden megismerkedett egy lánnyal, akinek van párja, de utólag derült ki. És már járnak! Ad neki egy esélyt, ha kidobja a pasiját.


1. Nekem ehhez mi közöm?

2. Nem ez az első ilyen pasi, komolyan vannak ilyen idióták?


2013. okt. 31. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kizárt!Messzire elkerülnél!
2013. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
DAFUQ?!
2013. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Soha!
2013. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Moszuke ***** válasza:
szerelmes lett a lányba. normális kémiájú emberi agy nem hoz ilyen fatális döntéseket.
2013. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Járni nem ! Csak járatni , persze csak forró fürdetés után :)))
2013. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát, ebből semmi jó nem fog kisülni, szóval a válaszom: NEM

Milyen "nő" lehet az ilyen, aki, ha talál egy jobbat, akkor a meglévőt lapátra rakja. Mondjuk ezért is van mostanában a rengeteg válás. Lehet tökéletesebbnek tűnik az új, és ha jobban megismeri, akkor kiderül, hogy még rosszabb, mint az előző...

2013. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.. Én nem járnék olyan lánnyal..
2013. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert elmondta nem idióta, de még azért se mert szereti azt a csajt. Azért, mert nem érted a másikat attól még nem idióta. Nem lehetsz valami intelligens lány.
2013. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szememben az aki leáll egy ilyen nővel, minimum idióta, mást akartam írni, de az durvább lett volna.
2013. okt. 31. 19:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Én jártam... egy hónapig megvolt neki az előző barátja, de csak hétvégente találkoztak és full rideg volt már a kapcsolat. Viszont később megtanultam, hogy ez a lány, úgy, ahogy erre képes volt; képes volt sok más gazságra is...


Úgyhogy most már az a válaszom, hogy krvára nem...

2013. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!