Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, akinek pasija van?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal, egyszer beszéltünk, most rám írt, hogy kedden megismerkedett egy lánnyal, akinek van párja, de utólag derült ki. És már járnak! Ad neki egy esélyt, ha kidobja a pasiját.


1. Nekem ehhez mi közöm?

2. Nem ez az első ilyen pasi, komolyan vannak ilyen idióták?


2013. okt. 31. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a kérdés érdekes logikai buktatókat tartalmaz. Járhatsz olyan csajjal, akinek nincs barátja? Mert, ha te vagy a barátja, akkor van barátja, tehát senki nem járhat olyan csajjal, akinek nincs barátja.
2013. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak az foglalt akit dugnak éppen :D
2013. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok g*ciláda, engem is megcsaltak, nem kívánom másnak
2013. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem ez az első ilyen kérdező, komolyan vannak idióták? Mást akartam írni, de az durvább lett volna.
2013. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ilyen*
2013. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!