Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szájrapuszi, csók vagy nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájrapuszi, csók vagy nyelves csók legyen?

Figyelt kérdés
Valami akalul egy lánnyal, elég jól megy minden. Elhívtam randira és szerintem, ha a helyzet megkívánja, akkor bepróbálkozok egy csókkal, de nem tudom, hogy milyen legyen, mert a lány hiába 17 éves, még nem volt barátja. Azt nem tudom, hogy csókolózott-e már, de elég érett egy komoly kapcsolathoz, ezért nem szeretném elrontani. Hogyan csókoljam meg, hogy ne legyen túl nyomulós, riasztó, de nem is akarok félénknek tűnni. Mit illik ilyenkor?
2010. jan. 12. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

mivel 17 és még nemvolt barátja, talán nem az a durrbele tipus, akinek az, ha nem rögtön nyelvelsz, beszariságnak számit, mint egyik válaszoló irta. szóval a te esetedben sokkal nyerőbb lehet egy hosszabb szájrapuszi, max sima csók

20/f

2010. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért gondoltam nyelvesre, mert ő visszahúzódó, de ha ismer valakit, vele tök közvetlen. Meg, ha pl kérek tőle egy puszit simán ad (az arcomra kértem). Olyan, mintha egy kb. 20 éves lenne.
2010. jan. 12. 21:00
 13/15 anonim ***** válasza:
szájrapuszit adj és ha látod h nem huzdok el akkor probald a nyelveset. mert mivel még nem csokolozott félni fog az első nyelvestől, ezért nem jo ha ugy hirtelen jön neki.
2010. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

eddig 2x csókolóztam(nyelves), üvegezésben, de iszonyatosan rossz volt=(

sztem szájra puszi és utána csók:)))))

2010. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem szájrapuszi,én a barátommal 2 hét után csókolóztam rendesen

ha a nyelvét dugta volna először a számba lehet kap egy taslit lol

mindent a maga idejében,hova sietni ?

2010. jan. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!