Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szájrapuszi, csók vagy nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájrapuszi, csók vagy nyelves csók legyen?

Figyelt kérdés
Valami akalul egy lánnyal, elég jól megy minden. Elhívtam randira és szerintem, ha a helyzet megkívánja, akkor bepróbálkozok egy csókkal, de nem tudom, hogy milyen legyen, mert a lány hiába 17 éves, még nem volt barátja. Azt nem tudom, hogy csókolózott-e már, de elég érett egy komoly kapcsolathoz, ezért nem szeretném elrontani. Hogyan csókoljam meg, hogy ne legyen túl nyomulós, riasztó, de nem is akarok félénknek tűnni. Mit illik ilyenkor?
2010. jan. 12. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

szerintem ha csókolózni szeretne, akkor az általad kezdeményezett szájra puszira a megfelelően fog reagálni.

ne izgulj, a helyzet adni fogja majd :-)

2010. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
szájrapuszi :) érti a célzást, és ebből minden kiderül.. lehet ő fog megcsókolni ezután, vagy kiderül a reakcióból hogy léphetsz-e tovább...
2010. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
első... összebeszéltünk netán?:D
2010. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

szerintem sima csók.

Nálam az első randin "elrontották" egy nyelvessel.

2010. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

hát én elősször amikor valami alakul egy fiúval,azt szeretem ha csaj legeslegelősször csak szájrapuszi van,max csók de jobbb a szájrapuszi.:)

Sokkal jobb utána újra találékzni és...

szóval éna szájrapuszit javslom.:)

L/16

2010. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Pont ebben a sorrendben ahogy leírtad:) Szerintem ne nyelves legyen az első mert annak nincs olyan varázsa:) szájrapuszi és csók( főleg a csók:) ) amit én ajánlok. 17/l
2010. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerindtem egy kis csók legyen az jo szokott lenni nem mindenkinél jön be ha már egyből nyelveset adsz.
2010. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

egyértelműen nyelves legyen. Nem szeretik a csajok a beszari pasikat.

20/F

2010. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!! (mindenkit felpontoztam)

Am még jöhetnel....:P

2010. jan. 12. 20:51
 10/15 A kérdező kommentje:
*jöhetnek
2010. jan. 12. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!