Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély rá, hogy kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak. Hogy érjem el, hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés

Akkor ismertük meg egymást, amikor egy másik pasival jártam (igaz, vele másnap szakítottunk is, de az nem tartozik nagyon ide) ennek több mint két hete.


Szóval akkor is kicsit becsiccsentve egymást öleltük, és úgy üldögéltünk, kérdezgetett a másik srácról, hogy sokáig leszünk-e még együtt..? (a kis jövőbelátó xD)

Hozott nekem innivalót is, simogatta a vállamat, és utána nem tudom direkt-e, de folyamatosan mellettem volt, meg nevettetett állandóan :D


Aztán suliban láttuk egymást, akkor mikor meglátott látszott rajta, hogy nagyon örül, és persze köszönt :)


Utána facebookon kicsit incselkedtünk egymással, ahol egyszer írtam neki hogy "na engem meg nem is szeretsz, ejnye :D" ő pedig olyanokat írt, hogy "dehogynem (L)" meg hogy engem is tényleg szeret :D és akkor írtam hogy na jó akkor ha legközelebb látom akkor kap egy nagy ölelést! :D ebbe bele is egyezett :)


Másnap reggel egy haverom megvárt reggel a buszmegállóban, és ő is ott volt vele :O Amikor megjelentem, egyből kitárta a kezeit és szinte a nyakamba ugrott.. és vagy legalább fél percig álltunk úgy ott :$


Hétvégén lesz egy bál, ahova úgy gondolom, ő is eljön.. esetleg van rá esély, hogy ha így ölelget meg minden, hogy bejövök neki? Arra gondoltam, hogy bálon rávehetném, hogy táncoljunk, és akkor esetleg ott történhetne valami..


Szerintetek még mit csináljak? :O Nagyon imádooom és állandóan arra gondolok, milyen jó volt megölelni, meg hogy milyen lenne ha megcsókolna.. :$


Köszönöm aki ezt mind elolvasta és van még valami ötlete :P :)


2010. jan. 12. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fix hogy bejössz neki, ez igy elég is amit elterveztél, hajrá, jo nektek :)
2010. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos bejössz neki, a bálon táncolós dolog is jó ötlet, mindent bele, és sok sikert!
2010. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jut eszembe, ma is messziről láttam a folyosón, és láttam, hogy amíg lement a lépcsőn le sem vette a szemét rólam :D :)

Köszönöm szépen a gyors választ :)

2010. jan. 12. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogmosás nem ártana, próbáltad már?
2010. jan. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eggyértelmű, hogy bejössz neki, de lehet több is...

A legkönnyebben úgy érheted el, hogy megcsókoljon, sztem ha mindketten isztok egy picit, és akkor akarat nélkül közel kerültök egymáshoz...

2010. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kellett semmit se tennem, mert magától megcsókolt amikor találkoztunk és össze is jöttünk ^-^

köszönöm szépen mindenkinek a bíztatást :D ja és fogat is mostam ha így megnyugtatóbb.. :D:D

2010. jan. 17. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Mizu azóta? Ez tényleg ari kis történet..:) Grat!;)
2010. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tartott sokáig az öröm..kitalálta, hogy "nem áll készen kapcsolatra".. hát nem tudom, őszintén szólva :S :D

Nagyon aranyos vagy egyébként, köszi az érdeklődést ^^

2010. febr. 21. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Kár..azért tévedtem oda, mert kicsit hasonlít az addigi helyzeted a mostani enyémre..de egyre burúlátóbb vagyok amúgy is:S
2010. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!