Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad egy csóró lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad egy csóró lánynak pénzes pasival randiznia? A fiú komolyan gondolja.

Figyelt kérdés

Én nem tudom azokat a dolgokat viszonozni amiket a fiú ad. Most ajándékba kaptam tőle egy külföldi nyaralást.

Már évek óta köröz a fiú, jól néz ki nem egy "nyomi" koromhoz is illik. Bírjuk egymást, olyanok vagyunk mint a barátok. Nagyon bírom, nagyon jól kijövünk. Egy középsuliba jártunk, onnan ismerjük egymást. S még most is felnőtt korunkra is megmaradt ez a viszony.

:( Bűntudatom van, és úgy érzem ezt nem tehetem meg. Mert nem egy szinten vagyunk. Egy kicsit se. :(


2014. aug. 7. 19:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah még annyi, hogy engem nem a pénze érdekel! :)
2014. aug. 7. 19:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Hanem a pénisze?
2014. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szabad:)
2014. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vagyoni különbség nem gond, a komplexusaid azok lehetnek...
2014. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális, érett szerelemben nem a pénzen van a hangsúly. Nem az a lényeg, hogy anyagilag mit kapsz, hanem hogy mi van mögötte.
2014. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiúk ezt nem szokták nézni.
2014. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de azért neki is tudnia kellene, hol vannak a határok... pl. én nem tudnék senkitől se elfogani úgy külföldi nyaralást... Mert nem tudnám viszonozni... Hiába jönnek azzal h nem számít a pénzbeli különbség, de igenis számít... Ha nem most, akkor 3 év múlva... mert lehet h a fejedhez vágja, hogy ő tart el... és lássuk be, lesz benne valamilyen szintű igazság...
2014. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem ugyanez van. de én halálosan beleszerettem a srácba már a legelején... az elején tudtam, hogy kicsivel jobban állnak (picit vissza is tartott), de hogy ennyivel... még most is (több, mint egy éve vagyunk együtt) kényelmetlenül érzem magam, ha vesz valamit nekem (legyen az akár egy fagyi). mondja, hogy neki ez szerez örömöt, hogy gondoskodhat rólam valamilyen módon. jó érzéssel tölti el. én boldog vagyok vele, -nem csak akkor, ha eláraszt cuccokkal-, hanem akkor is, amikor egész nap a lakásban vagyunk, én sütök neki palacsintát, nézzük a tvt... ha szereted, akkor ez nem számít. ez ne akadályozzon meg a szerelemben:)
2014. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor ez nem fog vissza tartani. Nagyon szeretem a fiút. :) Jó kapcsolat lenne ha bele vágunk. :)
2014. aug. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!