Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 21 éves férfi feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 21 éves férfi feleséget keres, azt komolyan lehet venni?

Figyelt kérdés

Kifejtem kicsit.


Megismertem egy 21/F-t, akinek nem volt szép múltja, pár éve még csúnyán játszadozott a lányokkal, gyakran cserélgette őket. Aztán beleszeretett egy lányba, akivel 1 évig együtt volt, majd a lány szakított vele. Ez volt 1 éve, azóta nemigen volt senkije, magával foglalkozott és nemrég kezdett el újra ismerkedni lányokkal. Már a 2. beszélgetésünknél említette, hogy ő komoly barátnőre vágyik, már kiélte magát, megváltozott, lassan összeköltözést, családot szeretne. Azt is mondta, h több lánnyal ismerkedett, randizott az utóbbi időben, de egyelőre nem találta meg a tökéletest. Mi azóta már randiztunk kétszer és nagyon szépen alakulnak a dolgaink. Hülyén hangozhat, de mintha megtaláltam volna a másik felemet...nem gondoltam, h ilyen érzéseket fog kiváltani belőlem, de teljesen megfogott a személyisége.


De mennyire lehet komolyan venni ezt, hogy "feleséget keres"? Nem úgy értem, h hazudik, hanem hogy Én úgy képzeltem ezt, h megismerek vkit, szerelmes leszek, és utána gondolok arra, h házasságot akarok, nem pedig így, h konkrétan feleséget keresek. Így az hajtja, h találjon egy lányt, aki megfelel feleségnek, nem pedig a szerelem hajtja házasságra. Mit gondoltok erről?


2014. júl. 30. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy nem lehet komolyan venni.

1-2 év együtt élés után már gondolhat arra, hogy megkéri egy lány kezét, de 2 randi után értelmes ember nem gondolkodik így, pont ezért nem lehet komolyan venni.

2014. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem nem volt zűrös, kiélős előéletem...én simán egy csalódás miatt nem akartam kapcsolatot több évig...most keresem azt a lányt akivel egy életen át együtt lehetek...mondjuk nem egyből házasság, de attól még komolyan gondolom az élethosszig tartó kapcsolatot...de ha így nézzük, én pl egy élettársat, a gyermekeim anyját és a feleségemet keresem azzal, hogy életre szóló kapcsolatot szeretnék...még ha ezt így nem is hangoztatom ismerkedésnél...csak annyit, hogy életre szóló kapcsolatot szeretnék...én teljesen komolyan gondolom, szóval az én nézőpontomból, igen lehet komolyan venni ebben a korban...


21F

2014. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es én is így vagyok ezzel, annyi különbséggel, hogy én még csak 18 vagyok.
2014. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van aki így keresgél már előre, de minden ember más és más. Előreugrani az időben úgysem tudsz, maximum jól megismerni előtte a srácot, és nem beleugrani, mert most minden olyan szupernek tűnik az ismerkedés alatt. Meg kell ismerni a másikat, még azelőtt, hogy kapcsolatba kezdenétek. Hova kellene kapkodni... ha látjátok hogy egymás mellett van a helyetek, akkor sem kell elkapkodni, mert úgyis együtt lesztek, ha úgy kell lennie, még nagyon nagyon sok évig, szóval én nem kapkodnék.
2014. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi sem kapkodunk. :)
2014. júl. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!