Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kovetkezo randin csok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovetkezo randin csok?

Figyelt kérdés

Mar volt egy randim egy lannyal ami nagyon jol sikerult. A lany es en sem vagyok valami nagyon sietos ugyhogy az elso randin olelkezes kezenfogva setalas volt. Legkozelebb mikor talalkozunk en mar csokot is tervezek egy alkalmas pillanatba. Bar nemtudom hogy neki belefer-e ez. Nem szeretnem itt elrontani de azt sem hogy nagyon benanak tartson. Ezt hogy lehetne megoldani? Siman ha ugy erzem odafordulok, es durr hagy menjen a csok? Vagy nem tudom elkepzelni... Tenyleg nem szeretnem ezzel elrontani.

18/F


2014. júl. 27. 15:36
 1/6 anonim válasza:

Én magamból indulok ki, előre szólok! Mindig zavart egy fiúban, ha nem vette kezébe az irányítást, de partner függő is az eset - én például jeleket szoktam adni, ha vágyom valamire :) Először is szerintem a következő találkozásoknál te is figyelj oda apróbb dolgokra, mondjuk egy puszit biztosan nyomsz az arcára találkozásnál, akkor az kicsit kerüljön közelebb a szájához. Ha felé fordulsz, és belenézel a szemébe, úgyis látni fogod, hogy akarja-e: mosolyog, elpirulva elfordul, zavarba jön; ezek szerintem biztos tényezők. De mondom, teljesen magamból kiindulva, ha meg is teszed, ne gyorsan! Lassan hajolj oda, minél közelebb, és ha ő is ezt teszi, vagy nem hátrál, nyert ügyed van. Ha pedig nem, akkor még mindig nem sietted el! Mindezt magabiztosan, de teljes meghittséggel! :)

21L

2014. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha már kézenfogva sétáltok akkor második randin már szerintem a vége fele megprobálhatod megcsokolni, egy romantikus pillanatban hajolj kozel hozzá és lassan probáld megcsokolni, ha elhuzza a fejét akkor ne eroltesd még, ha nem akkor hajráá
2014. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a biztatast es a hasznos valaszokat! Megprobalom legkozelebb!! :)
2014. júl. 27. 16:11
 4/6 Marc Bolan ***** válasza:
Jól írják. Annyit tennék hozzá, hogy elköszönésnél tedd. Ha szép volt, jó volt a randi, akkor szerintem alkalmas lesz.
2014. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önbizalom,légy tökös hallgass az első kommentelőre és garantált siket! :)
2014. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan igy voltam vele ,en a masodik randin megcsokoltam es nagyon boldog volt/voltunk ,nem kell felni jon majd magatol ;)
2014. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!