Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha nem csókoltam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem csókoltam meg a randin?

Figyelt kérdés

Első randink volt, kedves, meg csinos lány, viszont volt egy-két elég ramaty állapotú foga, illetve a fogsora egyébként sem volt túlzottan szép... Mielőtt írnátok, nem tahóságból láttam így, nekem sem hófehér egyszerűen, értitek.

A randi egyébként egész jól ment pár rövidebb csend kivételével (ahol közelítenem kellett volna), viszont éppen emiatt nem igazán tudtam közeledni felé, majd az elköszönésnél is láttam rajta, hogy szívesen megcsókolna. Én viszont csak puszit adtam neki.



2014. júl. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha vele akarsz maradni, később nem ártana.
2014. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de emiatt a második randin is erősen elgondolkodom, hogy legyen-e... Egyébként nem vagyok valami fogmániás, vagy ilyesmi, csak zavar.
2014. júl. 26. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem döntsd el, hogy akarod-e a fogsorával együtt vagy sem. mert, nyilván, ha elfogadod, akkor abba a szájba dugod majd a nyelved:)
2014. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mint lány megírom hogy nagyon sok lány nem szereti ha a fiú siet én pl utálom ha első randin...a legtöb lány azt szereti ha a fiú lassan kettő három randi után megy bele a dologba amikor megismertetek egymást:)
2014. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!