Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok szeretkezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szeretkezni a paroddal akkor is, ha anyoseknal vagytok vendegsegben?

Figyelt kérdés
ha hetekig ott vagytok pl? Termeszetesen feltetelezem h külön szobatok van. Azert kerdezem, mert a parom hazautazott a szüleihez(segitseg kell nekik atmenetileg en a melo miatt nem tudtam menni de hivtak) es mar ket hete nem lattuk egymast. Holnap utana utazok. A szobank a haz masik feleben van, ket szoba is elvalaszt a szüleitöl de igy se tudom, h nem ereznem-e magam zavarban. Ti szoktatok?
2014. júl. 22. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktunk. Először engem is feszélyezett, de már nem.
2014. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol :)
2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
zavar a tudta h tudjak h mit csinalunk..mert gondolom rajönnek h mivel töltjük az estet mikor vegre talalkozunk. De asszem csak "fel kell nönöm" ehhez vegülis tök normalis dolog
2014. júl. 22. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ösztön vezet. Ha úgy van az ajtó előtt is toporoghatnak.
2014. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi csak egy éjszakát töltöttünk anyósék nyaralójában, ahol inkább kis hálófülkék vannak 2 centis farostlemezzel elválasztva, és még így se bírtuk ki. Napközben volt, le is buktunk. Férjem elviccelte apóssal a dolgot, de nekem halál ciki volt. 2-3 év telt el, ha ezt most nem olvasom, eszembe se jut, hogy volt ilyen.
2014. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk, mert nálunk én vagyok aggályoskodó. Mondjuk nálunk eléggé "régimódi" felfogásúak anyósék, főleg anyósom. A páromat nem zavarja, de én kábé meghalnék a szégyentűl ha rajtakapnának :D
2014. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azert rajta nem kapnanak, mert ejszaka csinalnak mikor mar nyugovora tertek...
2014. júl. 22. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Szoktunk. Pedig csak 2 szoba van, amik szomszédosak. Persze nem ordibálunk közben, csendben, halkan, szolidan elintézzük :)
2014. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Simán. Főleg, ha írod, hogy két szoba is elválaszt a szülőktől. Esetleg halk zenét tegyetek fel, és halkabban csináljátok. Ha nem nyikorog az ágy, és nem sikítasz, ha moderáljátok magatokat, nem fogják meghallani :)
2014. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel a férjem külföldi és külföldön is élünk, évente párszor jövünk csak Magyarországra, és ilyenkor 1-2 hetekre.


Igen, szoktunk ilyenkor szeretkezni, de azért igyekszünk úgy időzíteni, hogy más ne legyen akkor otthon ha lehet, ha pedig igen, akkor nyilván nem vonyítunk mint a kutya akinek a farkára léptek.

2014. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!