Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet érzések nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet érzések nélkül szeretkezni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet érzések nélkül szeretkezni?

Férjemmel lassan 10 éve vagyunk együtt, gyönyörű lányaink vannak, de párom pár hónapja nem akar semmit.

Vettem vágyfokozó cseppeket és ennek használatával azt értem el, hogy regisztrálta magát egy szex társkeresőre.

Az a bajom, hogy érzések nélkül nem tudok testi kapcsolatot létesíteni mással, szégyenlős is vagyokés nem tudnék utána visszamei és a párom szemébe nézni úgy, hogy nem történt semmi. Pedig sokkal nyugodtabb lennék, ha volna testi kapcsolatom.

Már próbáltam könyörögve, követelőzve, mindenhogyan, de nem megy férjemmel...



2013. júl. 6. 21:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
80%
Ha nem vagy rá képes ,hogy mással létesits testi kapcsolatot...nagyon rendes asszony vagy.Vajon megérdemel téged a férjed?
2013. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Ő mondta már, hogy miért nem akar veled?
2013. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Én a helyedben biztosan javasolnám neki, hogy vagy szexuálpszichológushoz vagy családterapeutához kéne fordulnotok, aki segítene a problémák megoldásában, és megmenthetnétek a házasságotokat. Ha nem lehet rávenni, nincs értelme a házasságnak. Borzalmasan megalázóm amiket leírtál.

És nyíltan közölte veled, hogy hová regisztrált, vagy hogy derült ki?

2013. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

Ez nagyon megalázó,amikor egy nõ könyörög a férjének, hogy legyen vele.

Keresned kell más utat, és a férjed tud ezekután a szemeidbe nézni? Viszont te nem tudnál, lehet azt kellene, hogy megcsald és akkor felébredne.

2013. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%

Lehet, hogy indiszkrét kérdés, de mennyire vagy formában gyerek után? Nem hanyagoltad el magad?

A férjed bent volt szüléskor? Ha igen, akkor nem lehet, hogy emiatt már csak anyaként tud rád nézni?

2013. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Pár hónapig nincs szex te meg egyből qrválkodásra adnád a fejed? Hát nem is csodálom hogy ilyen nőtől semmit nem akar. Lehet hogy rájött milyen is vagy valójában.
2013. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Beszéltetek már a konkrét problémáról? Hajlandóságot mutat afelé hogy megtudjátok oldani ezt? Ha tudnád a konkrét okot, könnyebb lenne kitalálni a megoldást. A férjed körül minden rendben? Okozhatja ezt stressz, nagyobb változás. Ismerős a probléma egyèbként nálunk is sajnos...

Mondjuk nem azon kéne gondolkodni hogy hogyan menj félre, hanem rátalálni a megoldásra...

2013. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
68%
Ne légy ostoba!!!Ne más társaságától várd a megoldást.Ha félrelépsz saját magad minősited.Tudom nehéz másnak tanácsot adni ilyen téren A helyedben megpróbálnám ,megbeszélni,talán nem késő.Viszont nemértelek ,mit is vársz egy olyan férjtől aki másnál keresi a gyönyört.
2013. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 4/8

Na te is a hűség mintaképe lehetsz



Orvoshoz kell fordulnia és megkeresni a megoldást. Nem tovább lépni az első nehézségek után. Nem csoda ha ennyi válás van.

2013. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem kell ott orvos.

A férjed egyszerűen megunta a szexet. Mi 22 éve vagyunk házasok (+ 6 év), de ha jött volna az unalom valamit kitaláltunk. Más pózok, kis síkosító, stb. Mai napig működik minden.

(Ffi vagyok, tehát nagyrészt tapasztalatból beszélek.)

2013. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!