Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet érzések nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet érzések nélkül szeretkezni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet érzések nélkül szeretkezni?

Férjemmel lassan 10 éve vagyunk együtt, gyönyörű lányaink vannak, de párom pár hónapja nem akar semmit.

Vettem vágyfokozó cseppeket és ennek használatával azt értem el, hogy regisztrálta magát egy szex társkeresőre.

Az a bajom, hogy érzések nélkül nem tudok testi kapcsolatot létesíteni mással, szégyenlős is vagyokés nem tudnék utána visszamei és a párom szemébe nézni úgy, hogy nem történt semmi. Pedig sokkal nyugodtabb lennék, ha volna testi kapcsolatom.

Már próbáltam könyörögve, követelőzve, mindenhogyan, de nem megy férjemmel...



2013. júl. 6. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"A férjed egyszerűen megunta a szexet."


Nem a szexet unta meg, hanem a feleségét.

2013. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban így pontos, a vele való szexet.
2013. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálta magát egy szexpartner-keresőre, akkor nálatok mesdze nem a szexhiány a legnagyobb probléma... Úgy gondolom, hogy először érzelmileg távolodtatok el, csak az nem olyan feltűnő, mint a szex elmaradozása. Én a helyedben most hanyagolnám a szextémát, viszont rengeteg közös programot szerveznék, gyerekekkel is, kettesben is, igyekeznék kedves, vicces, nőies lenni a férjemmel, de egyszer sem kezdeményeznék szeretkezést. Ha a megváltozott viselkedésed hatására sem változik semmi, akkor viszont kezdheted temetni ezt a házasságot.
2013. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy van valakije.
2013. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szexuálpszichológushoz vagy családterapeutához nem akar jönni velem, mert azt mondja, hogy semmi gond nincsen vele, csak nagyon fáradt.

Egyet gondol és nem alszik otthon vagy fel sem veszi a telefont sajnos.

Amikor otthon van, akkor úgy alszok el és ébredünk, hogy fogom az áló f-kát. Erre azt mondja, hogy működik neki, de nem is érzi, hogy fogom.

Nem nyíltan közölte, hogy hová regisztrált, hanem én nyomoztam ki. Aztán megkértem, hogy a szemembe mondja bele, ha nincsen fent ott és sajnos belemondta szemrebbenés nélkül.

Azt is közölte már, ha megtudja, hogy én megcsalom, akkor vége mindennek.

Nagyon formában vagyok a baba után. Akivel először megcsalt az idősebb is nála, dagadtabb nálam, miniszoknyás általában és nem is fehér bőrű és már unokája is van.

Nem hanyagoltam el magamat. Férjem hanyagolta el magát. Bár, ha nőhöz megy, akkor van az autóban csereruha, borotva, fésű, fogkefe, deo meg minden.

A férjem az első gyermekünknél csapóajtón kívül várt, a második babánk már nem is érdekelte, ott sem volt.

Beszélni már rég nem tudok vele.

Hajlandóságot sem mutat.

2013. júl. 7. 14:21
 16/17 A kérdező kommentje:

Közös program sem érdekli. Nem ér rá szerinte sokat dolgozik és elfárad.

Kettesben nem voltunk már sajnos évek óta, hiába kértem erre.

Ő volt megsértődve és nem is jött haza, hogy számonkértem azt a nőt, akivel jól elcsetelkedtek.

2013. júl. 7. 14:29
 17/17 anonim ***** válasza:

Akivel először megcsalt? Jézusom!! Mennyi van még? És még amiről nem is tudsz! És még te vágysz rá, meg fogdosod a f..? Bottal se nyúlnék hozzá.

Én már tuti leléptem volna az első megcsalás után! Sőt, amikor nem jött be a kórházba amikor szülted a babát!

Mit akarsz még tőle? Te szereted? Ő folyamatosan megaláz, ő már biztosan nem szeret.

2013. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!