Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire véljem ezt a viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést lányok?

Figyelt kérdés

A lánnyal mára már sajnos megszakadt a kapcsolat, de még mindig van bennem pár dolog, amikkel nem tudok dűlőre jutni. Hogy van az, hogy ha bárhova elhívtam, mindig lemondta valamilyen kifogással, csak akkor találkozott mikor ő akarta, illetve azon találkozók végén viszont ő hívott engem mindig?


Minden tali végén már helyben meg akarta mondani mikor legyen a következő. Az elején azt mondta, csak barátkozni akar, találkozókon pedig mindig jelét adta, mintha tetszenék neki. Én megmondtam neki az elején, hogy vonzónak találom és el tudnék képzelni többet is, de tiszteletben tartom az ő baráti szándékát.


A lényeg, hogy nem értem ezeket az önellentmondásokat, miért

kellett ezt csinálnia? Többek között emiatt telt be nálam a pohár, ami sajnos hozzásegített a kapcsolat megszakításához.


Előre is köszi a meglátásokat, főleg lányoktól, de írjon legyen kedves bárki, aki tapasztalt hasonlót! 24/F



2014. júl. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ez még nekem is magas.
2014. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha számít valamit: A lány hitgyülis, én nem, amúgy elhatárolódom az ilyen "gyülekezetektől". Utólag tudtam meg, hogy pontosan mit is takar ez a csoportosulás. Lehet ez is közre játszott ebben a fura gondolkodásmódjában?
2014. júl. 22. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján lehet, hogy ő maga sem tudta mit akar, a vallása ezt mondta, ő meg azt akarta, bár ez elég gyenge magyarázat, szóval én se értem, hány éves volt ekkor a lány?
2014. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő 24 volt, én 23.
2014. júl. 22. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félreértettél valamit? Úgy értem a "jeleket". Ő megmondta, hogy barátkozni akar csak, nem is történt itt több, bár igazán megindokolhatta volna miért.
2014. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is tapasztaltam hasonlókat... nem jöttem rá. Igaz én nem találkoztam vele személyesen, de már régről ismertem, több év kihagyás után akartam vele találkozni. Ő is (ön)ellentmondásos volt. Rejtély marad, azóta is agyalok néha-néha rajta... Sajnos megkérdezni nem tudom tőle mire vélhető a viselkedése mert elkezdtem én is "játszani" ahogy ő, aztán bekattant és letiltott, hozzáteszem ilyen "játékokban" nagyon-nagyon benne vagyok. Én nem hívtam fel azóta sem mert meguntam.


Szerintem kérdezz rá, ha nem tud ésszerű választ adni sokat mérlegelj és dönts...

2014. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előző vagyok, bocs most látom hogy már te sem foglalkozol az illetővel:D

Még annyit hozzá fűznék hogy lehet pont ez a célja, ilyen kétséges állapotokba "hozzon/tegyen" téged.

2014. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!