Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire véljem ezt a viselkedést?

Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Már régen megismerkedtem egy fiúval, voltunk randizni is egyszer, de külföldön voltam egy èvig és így abba maradt az egész.... Hébe-hóba egy sms és kész. Haza jöttem és megint irogattunk egymásnak, igaz még nem találkoztunk azóta, de beszéltünk telefonon. Nagyon normális volt, viccelõdtünk, nevetgettünk, dumáltunk errõl-arról. Valamelyik nap mintha megzakkant volna, elkezdett viccelõdni (legalább is én azt hittem), arról hogy mihez lenne kedve (sex). Én viccnek hittem, majd elkezdett rá fele beszélni, hogy nem tudja meg senki meg stb... Mondtam, h nem, de folyton csak ezt fújta... Lehetséges, hogy csak vizsgáztatott?

Ui.: még csak nem is csókolóztunk


2014. febr. 7. 14:00
 1/2 anonim válasza:
Az fix h nem viccelt
2014. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet nem...

De ma meg fel hivott és azt mondta, h reméli nem bántott meg...

2014. febr. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!