Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt a viselkedést most mire...

Ezt a viselkedést most mire véljem?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm (a lány 13 éves én 14 vagyok), régebben csak köszönő viszonyban voltunk, de egyszer kb 1 hete beszélgettünk a suliban és aznap be jelölt Facebookon is. Szinte minden nap órákat beszélgetünk, van hogy reggeltől egészen estig hétvégenként. És én elég hamar bele is szerettem (eddig is tetszett de nem ismertem eléggé, szóval nem kezdeményeztem nála). Elmondtam neki az érzéseim de ő azt mondta hogy úgy érzi nem áll még készen egy kapcsolatra. Én ezt el is fogadtam, és azt mondtuk mind ketten hogy maradjunk barátok, barátok is maradtunk. De az a furcsa hogy szinte mindig ő ír rám. Nem zavarja ha becézgetem meg olyanokat mondok neki hogy milyen szép és cuki meg ilyesmiket, és gyakran kacsintós smilei-val válaszol az ilyenekre meg hogy azzal hogy "tudom én azt" (mármint úgy értem hogy tudja hogy szép meg cuki). Szóval a kérdésem az lenne hogy talán még is többet akar a barátságnál és nem meri bevallani nekem? Vagy talán saját magának nem meri bevallani hogy bejövök neki? (Bocsi hogy kicsit zavarosan írtam le de nem tudtam másképpen fogalmazni.) A normális válaszokat előre is köszönöm.

2014. jan. 27. 09:11
 1/3 tubifex válasza:

hidd el, nem akar semmit. sajnálom. a nők,ha akarnak vmit, azt észre lehet venni. erre mondják,hogy friendzoned. amikor tudja,h bejön neked,de kb csak arra használ,hogy menő legyen,mert neki van egy fiú rajongója, aki jó lelki szemetesnek,meg kísérgetni ide-oda. meg jól esik az egójának,hogy dicsérgeted. pár hónap múlva azt fogja veled megvitatni,hogy bejön neki egy srác és segíts neki felszedni.

ilyen lányban nem érdemes reménykedni

2014. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ.
2014. jan. 27. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tubifexbe annyi bölcsesség szorult, mintha egy csokor tubifex lenne. :) Jó a meglátása, és tényleg mindent elmondott.
2014. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!