Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok megbékélni a gondola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbékélni a gondolattal, hogy nem vagyok jó pasi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megteszek mindent, ami tőlem telik, sportolok, mindig meg van csinálva a frizurám, igényesen öltözöm, de sajnos nem helyes az arcom, emiatt nem lehetek igazán jó pasi. És ha tükörbe nézek, egyszerűen tehetetlen dühöt érzek, hogy ilyen lapokat osztott nekem a genetika, hogy hiába csinálok akármit, maximum erős közepes lehetek, és sosem leszek olyan, amilyenre a nők igazán, ösztönből vágynak.
2014. júl. 21. 11:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na 10-es, te 100% valami pua agymosott vagy.
2014. júl. 21. 12:20
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg azért nem igaz, hogy nem mennének a dolgok, ha jobb kinézetű lennék, mert akkor lenne önbizalmam, úgy is érezném, hogy megérdemlek egy szép nőt.
2014. júl. 21. 12:21
 13/19 anonim ***** válasza:
Én voltam a kisfiús arc szöveges és én sem éppen rá gondoltam :D
2014. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

PUA agymosott? Nem azt kéne nézni, hogy boldogabb vagyok-e most, mint amikor nem voltak nőim? Nem azt kéne nézni, hogy most szexelek-e nőkkel és vannak-e barátnőim, mint régen?


Sosem értettem, hogy egy embert hogy ítélhetsz meg bármi alapján, mint a saját boldogságán kívül?


Ha azt mondom, hogy PUA agymosott vagyok, de cserébe az utóbbi 2 évben elvesztettem a szüzességem, megdugtam 2 tucat lányt és volt komoly barátnőm is, valamint sokkal boldogabb vagyok mint bármikor valaha a korábbi életemben, szerinted akkor is csak egy hülyeség marad az egész utána is?

Úgy békélj meg a rondaságoddal, hogy rájössz arra, hogy A FÉRFINAK A GENETIKAI SZÉPSÉGE NEM ELSŐDLEGES.


Itt egy kis motiváló kép:

Én is retek ronda vagyok, láthatod, de ő volt a barátnőm, miután (szerinted) agymosott lettem.


[link]

2014. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Oké, csak én úgy láttam, hogy a pua is azoknak segít, akik jól néznek ki, csak eddig nem volt önbizalmuk ismerkedni.

Akik meg alapból rossz külsejűek, azok hiába próbálkoznak vele, ugyanúgy pofára esnek.

2014. júl. 21. 13:34
 16/19 A kérdező kommentje:
De ha tényleg te vagy a képen akkor respect. Viszont megkérdezném, hogy cold approachból, vagy ismerősi körből szedted össze?
2014. júl. 21. 13:34
 17/19 anonim ***** válasza:

Csak ismeretlen lányoknál kezdeményezek.

Az elején túlságosan fostam attól, hogy beégek ismerősi körben próbálkozva és arról nem csak ketten tudnánk a lánnyal. Azóta pedig már az vált általánossá. Dugtam ismerős lánnyal is mikor szinte kínálkozott a lehetőség, de már sokkal szívesebben próbálkozom ismeretlen lányokkal. Egymilliószor több lehetőség áll nyitva az előtt, aki az ismeretlenekre koncentrál.


Év közben nappal utca, bolt, busz. Esténként kocsma. Ilyenkor nyáron meg fesztivál, munka, pláza, bárhol.

Úgy meg főleg könnyű, hogy szinte mindig olyan környezetben vagyok, hogy 10-ből 7-8 férfi ugyanolyan fosós, mint amilyen én voltam régen és nem mer senkinél kezdeményezni.


Nehezebb nekem, mintha jóképű lennék? Igen.

Nekem 10-ből 1 sikerem van, egy jobb képűnek meg mondjuk 3-ból 1? Igen.

Nekem többet kell tenni ugyanazért az eredményért, mint egy jobbképűnek? Igen.


És? Két választási lehetőség van és volt. Vagy sírok a sarokban amiért nem vagyok jóképű, vagy mindent kihozok magamból, amit csak ki lehet, hogy sikeres legyek.

2014. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A nők pont arra buknak, amit leírtál: sportos, igényes külsejű fiúkra. Hidd el, az arc szinte másodlagos. A lényeg az összhang, a tested, a ruhád és a viselkedésed legyen szinkronban egymással.
2014. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Küldj már egy képet privátban:D

Egyébként meg nálam egy dolog a külső,de a srácok igazán a magabiztosságukkal tudnak levenni a lábamról. Legyen jó a dumád,és nem lesz gond ;) 18/L

2014. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!